Markanızın geleceğini şekillendirmek bizim işimiz, hadi başlayalım!

10. Yılımıza Özel İndirim Fırsatlarından Yararlanın

Çalışma Saatleri: Pzt-Cuma: 09.00 – 18.00

 

Hemen Arayın

Ziyaret Edin

Superfresh Firma Çekimlerimiz

Berk Medya olarak Superfresh firma reklam filmi çekimi projesini, Superfresh merkezinde yaptık. Reklam ve tanıtım filmi çekimlerinde alanlarında uzman ekibimiz ve stüdyolarımızda yapmış olduğumuz çekimler ile birlikte etkileyici firma reklam ve tanıtım filmleri oluşturmaktayız. Buna bağlı olarak reklam ve tanıtım filmi konusunda uzman ekibimiz ile birçok firmanın işlerini en kısa ve etkili biçimde hazırlamış olduğumuz yapımlarımız ile aktarabilmelerini sağlamanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Ankara reklam filmi çekimi ajansı Berk Medya olarak tüm iş ortaklarımıza profesyonel hizmet sunmaya devam ediyoruz. Ayrıca reklam ve tanıtım filmi çekimlerinizde alanında uzman ekibimizle projelerinizin tüm aşamalarını başarıyla tamamlıyoruz. Ankara reklam ajansı olarak reklam ve tanıtım filmi, kurgu ve montaj, seslendirme, grafik tasarım, web tasarım, fotoğraf çekimi, kurumsal kimlik oluşturma, sosyal medya danışmanlığı, e-ticaret sitesi oluşturma, uzaktan eğitim yazılımı, greenbox stüdyosu, 2D ve 3D animasyon oluşturma, cast ve sunucu desteği gibi pek çok farklı alanda ekibimizle çalışmalarımızla firmanıza değer katıyoruz. Ankara reklam ajansları arasında Berk Medya olarak en iyiyi temsil edebilmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Berk Medya olarak birlikte büyümeyi hedefliyor, reklam, tanıtım, prodüksiyon, tasarım gibi pek çok alanda yapacağımız iş birliği ile tüm hizmetlerimizi sizlerle buluşturmak ve değerinize değer katmak istiyoruz. Reklam ve tanıtım hizmetimizden faydalanmak için bizlere buradan ulaşabilir veya ofisimize gelerek kahvenizi içerken stüdyomuzun tüm olanaklarını yerinde görebilirsiniz.

 

Yorumlar kapalı

TEKLİF TALEP FORMU