Markanızın geleceğini şekillendirmek bizim işimiz, hadi başlayalım!

10. Yılımıza Özel İndirim Fırsatlarından Yararlanın

Çalışma Saatleri: Pzt-Cuma: 09.00 – 18.00

 

Hemen Arayın

Ziyaret Edin

Grup Şirketler

Mesleki Yeterlilik Akademisi

Mesleki Yeterlilik Akademisi-MYA, Berk Medya tarafından geliştirilen bir uzaktan eğitim platformudur. Bu platform, kurum ve kuruluşların ihtiyaç duyduğu video eğitimleri, iş birliği protokolleri ve kurumsal marka stratejileriyle birleştirerek sunar. MYA, her bir kullanıcı için özel şifrelerle güvenli erişim sağlayarak kişiselleştirilmiş bir öğrenme deneyimi sunar. MYA'nın geliştirdiği video eğitim setleri ise kaliteli içerikleriyle öne çıkar, bu setler kullanıcıların profesyonel gelişimlerine katkıda bulunmak için alışverişe sunulmaktadır. MYA, eğitim dünyasına yenilikçi ve etkili bir perspektif getirerek öğrenme deneyimini zenginleştirir.

Doktor Ajandası

Doktor Ajandası, milyonlarca hastanın dünya genelinde doktorlara hızlı ve kolay erişimini sağlayan hastayla doktoru buluşturan bir online randevu platformdur. Sağlık turizmi alanında hizmet sunan bu platform, doktorların ve sağlık kuruluşlarının stüdyo ortamında bilgilendirici video içerikleri oluşturmasıyla bir eğitim platformu işlevi de görür. Bununla birlikte Web sitesi, sosyal medya ve kurumsal kimlik gibi tanıtıcı ve bilgilendirici içeriklerle de öne çıkan Doktor Ajandası, sağlık alanında e-ticaret ve uzaktan eğitim platformu hizmetleri sunarak sağlık turizmi sektöründe kapsamlı bir çözüm sunar.

Berk Cast Ajansı

Berk Cast Ajansı, Berk Medya projelerindeki ihtiyaçları eksiksiz bir şekilde karşılamak üzere özel olarak kurulmuştur. Ajans, projelerde gereken sunucu, seslendirmen, model ve oyuncu gibi önemli rolleri üstlenen profesyonel isimleri bünyesinde barındırarak, kaliteli ve çeşitli hizmet sunmaktadır. Berk Cast Ajansı, sektörde deneyimli ve yetenekli kişileri bir araya getirerek, her türlü medya projesine uygun çözümler sunmayı hedeflemektedir. Müşteri odaklı yaklaşımı ve geniş yetenek havuzuyla Berk Cast Ajansı, reklam tanıtım sektöründe başarılı ve etkili işbirlikleri için ideal bir ortak olarak öne çıkmaktadır.

Makromino

Makromino, global pazarlara açılan, yurt içi ve yurt dışındaki pazaryerleriyle entegre çalışan bir e-ticaret sistemidir. Berk Medya markası olan Makromino, müşterilerin e-ticaret sektöründeki tüm ihtiyaçlarını karşılayan bir platform sunarak, ürünlerin fotoğraf, video ve diğer pazarlama süreçlerini Makromino markası altında kolaylıkla yönetmelerine imkan tanır. Bu global hizmet, iş ortaklarına benzersiz bir kullanıcı deneyimi sunmanın yanı sıra, dijital reklam yönetimi ve etkili raporlama gibi tüm süreçleri tek bir merkezden yöneterek e-ticaretin geleceğine yön verir.

TEKLİF TALEP FORMU