Markanızın geleceğini şekillendirmek bizim işimiz, hadi başlayalım!

10. Yılımıza Özel İndirim Fırsatlarından Yararlanın

Çalışma Saatleri: Pzt-Cuma: 09.00 – 18.00

 

Hemen Arayın

Ziyaret Edin

Hakkımızda

Berk Medya olarak 2013 yılından bu yana; reklam ve tanıtım süreçlerinde yılların deneyimiyle, reklamın önemi konusundaki derin bilincimiz ve stratejik planlama yeteneğimizle sektörde öne çıkıyoruz. Her biri alanlarında en az 8 yıllık deneyime sahip ekip arkadaşlarımızın profesyonelliği, etkili strateji belirleme kabiliyetimiz ve sürdürülebilirliğe verdiğimiz önemle çalıştığımız markalarımıza değer katmaya devam ediyoruz.

Prodüksiyondan yazılıma, web tasarımdan sosyal medya yönetimine, reklam tanıtım filmlerinden kataloglara kadar bir çok alanda hizmet veriyoruz. Stüdyolarımızda veya yerinizde kurduğumuz greenbox stüdyolarımızda fotoğraf ve video çekimlerimizle ulaşılabilir hizmet sunuyoruz. Birlikte çalıştığımız markalara sürdürebilir kazanç sağlayarak büyümelerini sağlıyoruz! Gerek kendi yerimizde kurulu olan gerekse de müşterilerimizin yerlerinde kurduğumuz greenbox – video ve  fotoğraf stüdyolarımızla sektörde fark yaratan çözümlerle en iyisi olmak için özveriyle çalışıyoruz.

Güncel teknolojiye dayalı yazılım ve sunucu alt yapımız ile reklam tanıtım projelerimizle fark yaratıyoruz. Profesyonel ekipmanlarımız ve tecrübemizle tüm Türkiye genelinde hizmet sunabiliyor, müşterilerimize etkili reklam çözümleri üretiyoruz. CRM üzerinden yönettiğimiz iş süreçlerimiz sayesinde müşterilerimizle şeffaf bir iletişim kuruyoruz. Türkiye’nin önde gelen birçok kurumuna sağladığımız hizmetlerle ve yurt dışında bir çok markaya verdiğimiz hizmetlerle marka değerini artırmada etkin bir rol oynuyoruz. Orta ve küçük ölçekli firmalara sunduğumuz hizmetlerle, marka değerini artıracak stratejileri belirliyoruz. 

İşimizi severek yapıyor ve kazancımızın müşteri memnuniyetinden daha önemli olduğunu biliyoruz. Bu bilinçle, reklam tanıtım sektöründeki uzmanlığımızı, aynı çizgi ve kaliteyle müşterilerimize sunmaya devam ediyoruz. Stratejik hedeflerimiz arasında müşterilerimize sürekli bir adım önde rekabet avantajı sağlamak, en doğru stratejileri belirleyerek ilerlemek ve sektördeki mutlu müşteri sayımızı artırmak, yurt içi ve yurt dışında bir çok şube açmayı hedeflemekteyiz. 

Berk Medya olarak, Mesleki Yeterlilik Akademisi (MYA), Makromino, Doktor Ajandası ve Berk Cast Ajansı markalarımızla sektörün tüm ihtiyaçlarına karşılık veriyoruz. Mesleki Yeterlilik Akademisi (MYA), kurumların ihtiyaçlarına özel olarak tasarlanmış video eğitimleri ve kurumsal stratejileri birleştirerek sunan güvenli bir eğitim platformudur. Makromino ise global pazarlara açılan ve dijital pazarlama süreçlerini kolaylaştıran bir e ticaret platformudur. Doktor Ajandası, hastalar ile doktorları bir araya getiren bir sağlık turizmi hizmeti sunarken, aynı zamanda doktorların eğitim platformunda bilgilendirici içerikler oluşturmasına imkan tanır. Berk Cast Ajansı, projelerimizdeki ihtiyaçları karşılamak üzere kurulmuş, sektörde deneyimli sunucu, seslendirmen, oyuncu ve modelleri bir araya getirerek reklam ve tanıtım projelerinde çeşitli hizmetler sunan bir ajans olarak öne çıkar. Geniş yelpazede markalarımızla, müşteri odaklı, etkili ve başarılı işbirlikleri için ideal bir medya çözüm ortağı olmaya devam ediyoruz.

Misyonumuz

Berk Medya Reklam Ajansı olarak; A’dan Z’ye dijital dünyanın etkili çözümlerini, birlikte çalıştığımız markalara en iyi şekilde sunarak sürdürülebilir kazançlarını katlamak ve adımızı sektörün en iyisi olarak hafızalara kazımayı misyonumuz edindik.

Vizyonumuz

Alanlarında uzman kadromuz, profesyonel ekipmanlarımızla; reklam, tanıtım, dijital medya, yazılım ve uzaktan eğitim dallarında verdiğimiz kaliteli ve benzersiz hizmetle müşterilerimizi sektörlerinde lider haline getirmeye devam ediyoruz.

TEKLİF TALEP FORMU