Markanızın geleceğini şekillendirmek bizim işimiz, hadi başlayalım!

10. Yılımıza Özel İndirim Fırsatlarından Yararlanın

Çalışma Saatleri: Pzt-Cuma: 09.00 – 18.00

 

Hemen Arayın

Ziyaret Edin

Eğitim Doktoru Reklam Tanıtım Filmi

Eğitim Doktoru Eğitim Kurumlarının reklam ve tanıtım filmi çekimlerini Berk Medya uzman ekibimizle birlikte tamamladık. Müşterilerimizin yerinde yapmış olduğumuz çekimler ile Greenbox stüdyolarımızda yapmış olduğumuz çekimleri birleştirerek iz bırakan kurumsal tanıtım film yapım çalışmaları meydana getiriyoruz. Berk Medya’nın profesyonel ekipman parkı ve uzmanları ile siz de firmanızı en kısa ve en etkileyici biçimde takdim edebilirsiniz.

Yılların deneyimi ile kurum ve kuruluşların video eğitim içeriklerini en etkili biçimde oluşturmaktayız. Aynı zamanda alanlarında uzman ekibimiz ve profesyonel ekipman parkımız ile Greenbox, fotoğraf, seslendirme ve eğitim çekim stüdyo kiralama ve bu alanlardaki yaptığımız işler ile kurum ve kuruluşların marka değerini artırmayı sürdürüyoruz.

Reklam ve tanıtım filmi çekimlerinde alanlarında uzman ekibimiz ve stüdyolarımızda yapmış olduğumuz çekimler ile birlikte etkileyici firma reklam ve tanıtım filmleri oluşturmaktayız. Bunun yanında reklam ve tanıtım filmi konusunda uzman ekibimiz ile birçok firmanın işlerini en kısa ve etkili biçimde yapmış olduğumuz reklam ve tanıtım film yapımlarımız ile aktarabilmelerini sağlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Video çekim projelerinizin tüm süreçlerini uzmanlıkla ortaya koyuyoruz.

Ankara reklam filmi çekimi ajansı Berk Medya olarak tüm iş ortaklarımıza profesyonel hizmet sunmaya devam ediyoruz. Reklam ve tanıtım filmi çekimlerinizde alanında uzman ekibimizle projelerinizin tüm çalışma aşamalarını başarıyla tamamlıyoruz. Ankara reklam ajansı olarak reklam ve tanıtım filmi, kurgu ve montaj, seslendirme, grafik tasarım, web tasarım, fotoğraf çekimi, kurumsal kimlik oluşturma, sosyal medya danışmanlığı, e-ticaret sitesi oluşturma, uzaktan eğitim yazılımı, greenbox stüdyosu, 2D ve 3D animasyon oluşturma, cast ve sunucu desteği gibi pek çok farklı alanda ekibimizle birlikte hayata geçirdiğimiz çalışmalarımızla firmanıza değer katıyoruz. Ankara reklam ajansları arasında Berk Medya olarak en iyiyi temsil edebilmenin gururunu yaşıyoruz.

Berk Medya olarak birlikte büyümeyi hedefliyor, reklam, tanıtım, prodüksiyon, tasarım gibi pek çok alanda yapacağımız iş birliği ile tüm hizmetlerimizi sizlerle buluşturmak ve değerinize değer katmak istiyoruz. Dilerseniz reklam ve tanıtım hizmetimizden faydalanmak için bizlere buradan ulaşabilir veya ofisimize gelerek kahvenizi içerken stüdyomuzun tüm olanaklarını yerinde görebilirsiniz.

Yorumlar kapalı

TEKLİF TALEP FORMU