Markanızın geleceğini şekillendirmek bizim işimiz, hadi başlayalım!

10. Yılımıza Özel İndirim Fırsatlarından Yararlanın

Çalışma Saatleri: Pzt-Cuma: 09.00 – 18.00

 

Hemen Arayın

Ziyaret Edin

Greenbox Stüdyo Kiralama

greenbox stüdyo kiralama

Greenbox stüdyo kiralama, ürün fotoğraf stüdyosu kiralama, seslendirme stüdyosu kiralama ve eğitim çekim stüdyosu kiralama konusundaki hizmetimizi Ankara’nın merkezi Atakule’nin karşısında sunmaktayız. Stüdyolarımızda ekipmanlı – ekipmansız kiralama- çekim – post prodüksiyon seçenekleriyle hizmetler sunmaktayız. Greenbox stüdyo kiralama konusundaki hizmetlerinde sunduğumuz olanaklardan bazıları, otopark, toplantı odası, makyaj odası, giyinme odası, duş, wifi, ikramlar gibi olanaklar ile stüdyo kiralama hizmeti sunmaktayız.

Atakule karşısında bulunan Berk Medya şirketimiz bünyesinde Ankara Greenbox Stüdyo kiralama hizmeti ile profesyonel işlerinize ortak oluyoruz. Ankara reklam ajansları arasında öne çıkan kaliteli, özgün ve uzman ekibimizle Berk Medya olarak siz değerli iş ortaklarımıza en iyi hizmeti sunabilmek için çalışıyoruz. Ankara Greenbox stüdyo kiralama hizmetimiz sayesinde çekim stüdyolarımızda modelli veya modelsiz ürün fotoğraf çekimi, video eğitim çekimi, ürün tanıtım çekimi, klip çekimi gibi birçok hizmeti tek noktada sizlerle buluşturuyoruz.

En güncel teknolojilerle donattığımız Ankara Greenbox stüdyo kiralama hizmetimiz ile birlikte yapacağımız kaliteli işlerin garantisini sizlere taahhüt ediyoruz. Ankara’nın merkezi konumunda yer alan hizmetimiz ile öne çıkıyor ve stüdyo olanaklarımız ile fark yaratıyoruz. Giyinme, makyaj ve misafir ağırlama odası, çalışma alanı, toplantı odası, otopark, gün boyu ikramlar, ferah bir balkon ve asistan imkanlarıyla 7/24 Greenbox stüdyo imkanı sizleri bekliyor. Park yeri sorunu olmayan stüdyomuzda toplantı odamızı kullanabilir, kahvenizi yudumlarken projeniz hakkında son detayları kararlaştırabilirsiniz.

Giyinme, makyaj ve misafir ağırlama odalarımız sayesinde konforlu bir şekilde çekim öncesi son hazırlıklarınızı tamamlayabilirsiniz. Aynı zamanda son teknolojiye uygun bir şekilde hazırlanmış Greenbox stüdyomuzda çekimlerinizi yaparken rahat bir nefes alabilmek için Atakule manzaralı balkonumuzda çayınızı içebilir ve manzaranın keyfini çıkarabilirsiniz.

Talebinize bağlı olarak istediğiniz mekanda video ve fotoğraf çekim stüdyoları kiralama veya stüdyo kurulum danışmanlık hizmeti de sağlıyoruz. Stüdyo kiralama hizmetini Ankara ajansı olarak stüdyo, kamera, çekim, fotoğraf makinası, video kamera, mikrofon, ışık setleri, kurgu, montaj, animasyon gibi birçok imkanlar ile gerçekleştiriyoruz. Ayrıca istemeniz durumunda oyuncu, sunucu, seslendirmen ve model hizmetleri ile projenizde fark yaratacak dokunuşlar yapmanıza yardımcı oluyoruz.

Berk Medya olarak birlikte büyümeyi hedefliyor, reklam, tanıtım, prodüksiyon, tasarım gibi pek çok alanda yapacağımız iş birliği ile tüm hizmetlerimizi sizlerle buluşturmak, bu sayede değerinize değer katmak istiyoruz. Ankara Greenbox stüdyo kiralama hizmetimizden faydalanmak için bizlere buradan ulaşabilir veya ofisimize gelerek kahvenizi yudumlarken stüdyomuzun tüm olanaklarını yerinde görebilirsiniz.

Yorumlar kapalı

TEKLİF TALEP FORMU