Markanızın geleceğini şekillendirmek bizim işimiz, hadi başlayalım!

10. Yılımıza Özel İndirim Fırsatlarından Yararlanın

Çalışma Saatleri: Pzt-Cuma: 09.00 – 18.00

 

Hemen Arayın

Ziyaret Edin

Ülker Reklam Çekimi

hayat boyu öğrenme

Ülker reklam çekimi projesini alanında uzman reklam ve tanıtım filmi ekibimiz ile Berk Medya olarak gerçekleştirdik. Firma kurumsal tanıtım filmleri ile kuruluşların işlerini en kısa, en etkili biçimde işlerini binlerce kişiye online olarak sunabilmelerini sağlıyoruz.

Ülker reklam çekimi projemizde olduğu gibi müşterilerimizin yerinde yapmış olduğumuz çekimler ile Greenbox stüdyolarımızda yapmış olduğumuz çekimleri birleştirerek etkileyici kurumsal tanıtım film yapım çalışmaları üretmekteyiz. Berk Medya’nın profesyonel ekipman parkı ve uzmanları ile sizde firmanızı en kısa, en etkileyici biçimde tanıtabilirsiniz.

Yılların deneyimi ile kurum ve kuruluşların video eğitim içeriklerini en etkili biçimde yapmaktayız.. Alanlarında uzman ekibimiz ve profesyonel ekipman parkımız ile Greenbox, fotoğraf, seslendirme ve eğitim çekim stüdyo kiralama ve bu alanlardaki yaptığımız işler ile kurum ve kuruluşların tanıtım süreçlerini gerçekleştirmeye devam ediyoruz.

Reklam ve tanıtım filmi çekimlerinde alanlarında uzman ekibimiz ve stüdyolarımızda yapmış olduğumuz çekimler ile birlikte etkileyici firma reklam ve tanıtım filmleri oluşturmaktayız. Reklam ve tanıtım filmi konusunda uzman ekibimiz ile bir çok firmanın işlerini en kısa en etkili biçimde yapmış olduğumuz reklam ve tanıtım film yapımlarımız ile aktarabilmelerini sağlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Video çekim projelerinizin tüm süreçlerini gerçekleştiriyoruz.

Ankara reklam filmi çekimi ajansı Berk Medya olarak tüm iş ortaklarımıza profesyonel hizmet sunmaya devam ediyoruz. Reklam ve tanıtım filmi çekimlerinizde alanında uzman ekibimizle projelerinizin tüm aşamalarını itina ile gerçekleştiriyoruz. Ankara reklam ajansı olarak reklam ve tanıtım filmi, kurgu ve montaj, seslendirme, grafik tasarım, web tasarım, fotoğraf çekimi, kurumsal kimlik oluşturma, sosyal medya danışmanlığı, e-ticaret sitesi oluşturma, uzaktan eğitim yazılımı, greenbox stüdyosu, 2D ve 3D animasyon oluşturma, cast ve sunucu desteği gibi pek çok farklı alanda ekibimizle çalışmalarımızla firmanıza yenilik katıyoruz. Ankara reklam ajansları arasında Berk Medya olarak en iyiyi temsil edebilmenin gururunu yaşıyoruz.

Berk Medya olarak birlikte büyümeyi hedefliyor, reklam, tanıtım, prodüksiyon, tasarım gibi pek çok alanda yapacağımız iş birliği ile tüm hizmetlerimizi sizlerle buluşturmak ve değerinize değer katmak istiyoruz. Reklam ve tanıtım hizmetimizden faydalanmak için bizlere buradan ulaşabilir veya ofisimize gelerek kahvenizi içerken stüdyomuzun tüm olanaklarını yerinde görebilirsiniz.

Yorumlar kapalı

TEKLİF TALEP FORMU