Markanızın geleceğini şekillendirmek bizim işimiz, hadi başlayalım!

10. Yılımıza Özel İndirim Fırsatlarından Yararlanın

Çalışma Saatleri: Pzt-Cuma: 09.00 – 18.00

 

Hemen Arayın

Ziyaret Edin

Web Tasarım Hizmeti

DİJİTAL EVİNİZİ BİRLİKTE İNŞA EDELİM

Dijitalleşen dünyada web tasarım, markanız hakkında potansiyel müşterilerinizin fikir edinmesi için vitrin görevi görür. Berk Medya olarak; sektördeki on yıllık deneyimimizle,  alanında uzman tecrübeli kadromuzla  markanızı dijitalde en iyi şekilde temsil etmek için çalışmaktan mutluluk duyuyoruz! İhtiyacınıza yönelik olarak kurumsal web sitesi, e-ticaret web sitesi hizmetleri sağlıyoruz. 

Markanızın geleceğini şekillendirmek bizim işimiz, hadi başlayalım!

Detaylarla markanızı benzersiz kılıyoruz!

Kurumsal Web Sitesi

Marka imajınızı oluştururken firmanızı en iyi şekilde yansıtan kurumsal web sitesi tasarımı hizmeti veriyoruz.  Sizin için özel tasarlanmış, etkileyici ve işlevsel bir kurumsal web sitesi ile çevrimiçi varlığınızı güçlendiriyoruz. Firmanıza uygun web tasarım hizmeti verirken oldukça kapsamlı çalışıyoruz. 

Berk Medya olarak alanında 15 yıllık deneyimli ekibimizle profesyonel web tasarım hizmeti veriyor, işletmenizin çevrimiçi varlığını en üst düzeye çıkarmak için kapsamlı bir hizmet sunuyoruz. Hizmetimiz dahilinde sizin için özel olarak tasarlanmış bir site yönetim paneli ile, kullanımı kolay ve etkili bir kontrol merkezine sahip olmanıza imkan sağlıyoruz. Telefon, tablet ve PC uyumlu tasarım teknolojisi sayesinde ziyaretçilerinize kusursuz bir kullanıcı deneyimi yaşatıyoruz. Site tasarımında profesyonel görsel kullanımı ile web sitenizin görsel çekiciliğini artırıyor, SEO uyumlu sayfa yapısı ile arama motorlarındaki sıralamanızı iyileştiriyoruz. Ayrıca siteye sayfa ve içerik eklemenize yardımcı oluyor, e-posta hesabı sağlıyoruz. Hızlı site açılış hizmeti sunan sunucularda hosting ve adınıza domain satın alımı ile sitenizin performansını en üst düzeye çıkarıyoruz. Slider ve banner tasarımlarıyla web sitenizin dikkat çekici ve etkileyici olmasını sağlıyoruz. Müşteri bilgileriniz, gizlilik politikamız çerçevesinde 3. kişilerle paylaşmıyoruz. Whatsapp modülü ile müşterilerinizle etkileşimi artırıyor, SSL güvenlik sertifikası ile ziyaretçilerinizin güvenliğini sağlıyoruz. SEO uyumlu sayfalandırma yapısı, Google Analytics entegrasyonu ve Google Business ile haritalar ve firma kayıtlarınızın Google’a eklenmesi gibi özelliklerle web sitenizin performansını en üst düzeye çıkarıyoruz. Ayrıca, Google Search Console ile tüm site verilerinizi Google dizinine kaydediyoruz. 1 yıl boyunca ücretsiz site ve e-mail teknik destek hizmeti sağlıyoruz. 

Görsel estetik trendlerine uygun web tasarımı dizayn ediyoruz.

Markanıza özel olarak özgün tasarım fikirlerimizi sizler için hayata geçiriyoruz.

Kullanıcı dostu web siteleri tasarlıyoruz.

SEO uyumluluğu yüksek web siteleri ile rakipleriniz arasından sıyrılma nızı sağlıyoruz.

Telefon, Tablet, PC uyumlu web tasarım hizmeti sunuyoruz.

Yüksek hız ve performans ile çalışan sunucularımızda hizmet sunuyoruz.

SSL Sertifikası ile sitenizin güvenliğini kusursuzlaştırıyoruz.

Google, Safari, İnternet gibi farklı tarayıcılara uyumluluğu yüksek web sitesi deneyimi yaşatıyoruz.

Neden Berk Medya?

Talepleriniz ve gerekli bilgilendirmeleriniz sonrasında sektör ve rakip analizi yapıyor, markanız için en doğru ve en etkili stratejileri belirliyoruz. Yol haritamızı sizlerin onayına sunduktan sonra adım adım sürdürülebilir, etkili ve etkin bir iş planı ile çalışmalarımızı bir bir hayata geçiriyoruz.

Daima en iyi ses ve görüntü kalitesinde hizmet sunabilmek için en yeni ve en güncel teknolojik ekipman parkıyla gerek kendi stüdyolarımızda gerekse yerinize kurduğumuz greenbox ve fotoğraf stüdyolarımızda hizmetler sunuyoruz.

İfade edilmek istenen mesajı, reklam yazarımız tarafından en doğru ve etkili biçimde yazdıktan sonra web sitesi, grafik tasarım, sosyal medya gibi çalışmalarımızda güncel tasarım trendlerinin ötesinde etkileyici tasarımlarla dikkatleri markanıza çekiyoruz.

Yılların vermiş olduğu deneyim, bilgi ve tecrübe ile kusursuz hizmet sunabilmek için alanlarında en az 8  yıllık deneyime sahip ekip arkadaşlarımızla reklam tanıtım hizmetleri sunuyoruz.

Tüm iş süreçlerimizi iş takip yazılımı ve google drive-dokümanlar gibi ileri teknolojiler ve profesyonel cihazlarla kusursuz biçimde anlık bilgilendirme ve raporlamalar ile sürdürüyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Markanızın dijital varlığını oluştururken alanlarında uzman profesyonel bir ekiple çalışmak oldukça önemlidir. Markanızı güçlendirmek, hedef kitlenize ulaşmak ve rekabet avantajı elde etmek istiyorsanız sektörde başarısını kanıtlamış bir reklam ajansı ile çalışmak zorundasınız.

Tanıtım ajansları, müşterilerinin marka bilinirliğini artırmak, ürün veya hizmetlerini tanıtmak ve hedef kitleleriyle etkileşim kurmak için çeşitli hizmetler sunarlar. Bu hizmetler arasında tanıtım filmleri, kurumsal kimliğinizi oluşturan logo, kartvizite kadar birçok dijital ve geleneksel reklam ihtiyaçlarınız yer alır.

Berk Medya olarak sektördeki on yıllık tecrübemizle ve profesyonel ekimizle markanızın dijital ve geleneksel tüm reklam işlerini üstün kaliteyle yürütüyoruz. Markanızı prodüksiyon, medya, uzaktan eğitim gibi dijital ve geleneksel tüm ihtiyaçlarını A-Z’ye karşılıyoruz.

 

İlk adım olarak markanızı ve hedeflerinizi anlamak için sizlerden detaylı görüşmeler yapar ve bir brief alırız. Ardından sektörünüzü, hedef kitlenizi ve rakiplerinizi analiz eder, markanızın güçlü ve zayıf yanlarını tespit ederiz.  Sonrasında stratejik planlamalarımız ve ön çalışmalarımız başlar. Profesyonel ekibimizle fikirlerimizi metin, fotoğraf, video ve grafik tasarımlara dönüştürerek, markanızı dijitalde en iyi şekilde yansıtırız. Stratejilerimizi, tasarımlarımızı ve video içeriklerimizi sizin için hazırladığımız iş sunumunda detaylı bir şekilde anlatırız. Sizden gelen geri bildirimlere dayanarak gerekli revizyonları yapar, son tasarımları ve stratejileri onayınıza sunarız. Daha sonra planladığımız stratejilerimizi bir bir hayata geçiririz. Her ay çalışmalarımızın sonuçlarını sizlere rapor olarak sunarız.

BERK MEDYA

İş Süreçlerimiz Nasıl İşler?

process arrow 1 1
process 1 101

Analiz

Mevcut dijital varlığınızı detaylı bir şekilde inceleyerek, markanızın dijital etkileşimini, varlığını ve performansını değerlendiririz.

process arrow 1 1
process 1 202

Yol Haritası

Markanıza özel stratejik bir plan oluşturur ve bir yol haritası çıkarırız. Bu plan, belirlenen hedeflere ulaşmak için kullanılacak stratejileri içerir.

process arrow 1 1
process 1 303

Uygulama

Uyguladığımız stratejilerin etkisini sürekli olarak analiz ederiz. Elde ettiğimiz verileri kullanarak, ilgili diğer araçlar ve tekniklerle optimizasyonları gerçekleştiririz.

process arrow 1 1
process 1 404

Raporlama

Gerçekleştirdiğimiz çalışmaların sonuçlarını detaylı raporlar halinde sizinle paylaşırız. Şeffaf raporlama ile markanıza özel stratejilerimizi sizinle paylaşırız.

TEKLİF TALEP FORMU