Markanızın geleceğini şekillendirmek bizim işimiz, hadi başlayalım!

10. Yılımıza Özel İndirim Fırsatlarından Yararlanın

Çalışma Saatleri: Pzt-Cuma: 09.00 – 18.00

 

Hemen Arayın

Ziyaret Edin

Uzaktan Eğitim Yazılımı Hizmeti

  • Anasayfa
  • Uzaktan Eğitim Yazılımı Hizmeti

Tasarım

Uzaktan offline video eğitim sisteminin tasarımı, kurumsal bir web sitesi - eğitim sistemi biçiminde sektörel, kurumsal çizginize renginize uygun olarak SEO uyumlu ayrıca telefon - tablet uyumlu tasarım hizmeti sunulacaktır. Site tasarım çalışmasında telif hakları tarafımızca ödenmiş profesyonel görseller kullanılacaktır. İhtiyacınız oranında e-mail hesapları açılacaktır.

Kayıt

Sisteme eğitim seti satın almak isteyen, sistemi kullanmak isteyen kullanıcıların kayıt formu ile kayıtları sisteme kayıt edilecektir. Kayıt olan kullanıcı sisteme kayıtlı olduğu bilgiler ile giriş yapabilecek, satın almış olduğu eğitimleri panelinde görüntüleyip kullanabilmesi sağlanacaktır. Sisteme üye olan kullanıcılar yetkileri, erişim izinleri olmayacak ancak ödemesini yapan kullanıcılar satın almış olduğu eğitimlere erişim izinleri olacaktır.

Domain

Yazılım sistemi, domain adresinizde, logonuz ile hizmet sunacaktır.

Sunucu

Eğitim yazılım sistemi Berk Medya sunucularında hizmet sunacaktır.

Video Yükleme Alanı

Tarafınızca hazırlanmış olan video içerikler satın almış olduğunuz vimeo sistemlerine tarafınızca yüklenir, bu platforma yüklenen video eğitim içeriklerinin linkleri, eğitim yazılım sisteminde oluşturacağınız video eğitim setlerine yüklemeleri tarafınızca yapılır.

Video İndirme Engeli

Eğitim yazılım sisteminde mevcut video eğitim içeriklerinin indirilmesinin engellenmesi için gerekli önlemler eğitim yazılım sisteminde tarafımızca alınır.

Sınav ve Belgelendirme Modülü

Eğitim sistemine öğrenci kayıt olur, eğitim paketini satın alır, satın alınan eğitim paketinin/setinin tümü ilgili kullanıcı tarafından izledikten sonra kullanıcı 4 seçenekli sınava yönlendirilir. Bu sınavda başarı sağlayan kullanıcının panelindeki belgelendirme bölümünde, belge almaya hak kazandınız, belgeniz kargolanmıştır, gibi bilgilendirmeler panel üzerinden eklenebilir olacaktır. Belgenin pdf formatı da bu bölüme ayrıca eklenebilecektir. İlgili x eğitim setine bağlanarak yüklenecek örneğin 50 sorunun 15 tanesi 4 seçenekli olarak kullanıcıya sistem üzerinden sorulacak olup, belirlenecek olan başarı oranını yakalayan kullanıcı belge almaya hak kazanacak, başarı oranını yakalayamayan kullanıcı tekrar sınava yönlendirilecektir.

Online Ödeme Modülü

Eğitim sistemine kayıt olan kullanıcılar, eğitim seti alışverişlerinin ödemelerini sisteme entegre edilecek olan paytr sistemi üzerinden yapılabilmesi sağlanacaktır. Paytr paneli üzerinden tüm satış ve gerekli raporlar alınabilecektir.

Soru & Cevap

Eğitim setini hazırlayan eğitmene, eğitim setini satın alan kullanıcılar sistem üzerinden soru sorabilmesi ve cevaplarını görüntüleyebilmesi sağlanacaktır.

Admin Paneli

Admin panelinde admin kullanıcısı tüm sistemi görüntüleyebilmesi sağlanacaktır. Satış kullanıcısı ise sadece satın alınan eğitimlerin aktifleştirilebilmesini sağlayacaktır.

İndirim Kodu - İndirim Kuponu

Dijital reklamlarda, indirim kodu ve indirim kuponunu kullanılarak, satışların arttırılabilmesi için sisteme tanımlayacağınız oranda indirim kodu ve kuponu oluşturması sağlanacaktır. Tanımlanan kod ile alışverişlerde, koda tanımladığınız indirim oranında kullanıcıya sepette indirim uygulanacaktır. İndirim kodunun kaç defa kullanılacağı, ne kadar süre ile kullanılacağı bilgisi, bu kod tanımlanırken belirlenebilecektir.

Eğitim Kullanım Süresi

Tüm eğitim setlerinin kullanım süresi 1 yıl olarak tanımlanabilmesi sağlanacaktır.

Video Sardırma - Video Setin Tamamını İzleme

Kullanıcı satın almış olduğu video eğitim setinin tamamını izledikten sonra sınav ekranının açılması sağlanacaktır. Veya sardırma özelliği olmadan sistemde kullanıcının ilgili eğitim setindeki tüm videoları izlemesi sonucunda ilgili video eğitim setinin sınav bölümünün aktifleştirilmesi sağlanacaktır.

Raporlama

Eğitim setlerinin, tarih filtresine göre kaç kullanıcının satın aldığı, ilgili ay ilgili eğitim setinden ne kadar bir satış gerçekleştiği, hangi eğitim setinden kaç belge almaya hak kazanıldığı bilgileri raporlama ekranında sunulacaktır.

e-Fatura

Eğitim yazılım sistemine kullanıcı kayıt olup, ilgili eğitim setinin ödemesini yapması durumunda, sistem paraşüt muhasebe yazılım sistemi ile entegre çalışarak, ilgili eğitim setinin e-faturası otomatik olarak paraşüt üzerinden oluşturulacak olup, paraşüt üzerinden yapılacak olan bir ayarlama ile kullanıcıya kesilen fatura mail adresine otomatik olarak gönderimi sağlanacaktır.

Haber Duyuru

Haber duyuru modulü ile eğitim sisteminin haber ve duyurularının kullanıcılara sunulması sağlanacaktır. Blog yazıları formatında olacak bu bölümde, ayrı ayrı haberler görselleri ve metinleri ile kullanıcılara sunulacaktır.

SEO

Google gibi arama motorlarında yüklenen eğitimlerin üst sıralarda görüntülenebilmesi için SEO uyumlu sayfa yapıları ve sayfa içi SEO çalışmaları yapılacaktır. Ayrıca bu çalışmaların yapılması sonrasında ise sitenin tüm verileri google search console üzerinden google veritabanına aktarma işlemi sağlanarak, sayfaların google tarafından hızlı indexlenmesi, bu kapsamda google aramalarında eğitimlerin hızlı görüntülenebilmesi sağlanacaktır.

SSL Güvenlik Sertifikası

Kullanıcıların güvenle alışveriş yapabilmesi için güvenlik sertifikası kurulumu yapılacaktır.

Güvenlik

Sistemin güvenliği, sunucunun güvenlik yazılımları ile tarafımızca sağlanacaktır.

Whatsapp Modülü

Sistem üzerinden kullanıcıların whatsapp modülü sayesinde canlı iletişime geçebilmeleri için whatsapp modülü sisteme entegre edilecektir.

Raporlama

Eğitim yazılım sistemi google ile entegrasyonu sağlanarak, hangi sayfalar daha fazla ziyaret edilmiş, kullanıcılar hangi yönlendirmeler ile geliyor sisteme, mobilden - pc den gelen kullanıcı rakamları vs. gibi 200 e yakın anlık raporlama sistemi, eğitim yazılım sistemine entegre edilecektir.

Detaylarla markanızı benzersiz kılıyoruz!

Trendlere uygun yenilikçi tasarımlar ile markanızı buluşturuyoruz.

Yaratıcı tasarımlarla marka hikayenizi etkiyici hale getiriyoruz.

Size özel özgün tasarımlarla sektördeki farkınızı ortaya koyuyoruz.

Marka hikayenizi yansıtan tasarımlar oluşturuyoruz.

Profesyonel ve tecrübeli ekip ile grafik tasarım desteği veriyoruz.

Berk Medya Offline Uzaktan Eğitim Yazılım Sistemi

Berk Medya Uzaktan Eğitim Yazılım Sistemi Temel Özellikleri

Berk Medya Uzaktan Eğitim Sistem Kullanımı

Berk Medya Online Uzaktan Eğitim Yazılım Sistemi

Neden Berk Medya?

Talepleriniz ve gerekli bilgilendirmeleriniz sonrasında sektör ve rakip analizi yapıyor, markanız için en doğru ve en etkili stratejileri belirliyoruz. Yol haritamızı sizlerin onayına sunduktan sonra adım adım sürdürülebilir, etkili ve etkin bir iş planı ile çalışmalarımızı bir bir hayata geçiriyoruz.

Daima en iyi ses ve görüntü kalitesinde hizmet sunabilmek için en yeni ve en güncel teknolojik ekipman parkıyla gerek kendi stüdyolarımızda gerekse yerinize kurduğumuz greenbox ve fotoğraf stüdyolarımızda hizmetler sunuyoruz.

İfade edilmek istenen mesajı, reklam yazarımız tarafından en doğru ve etkili biçimde yazdıktan sonra web sitesi, grafik tasarım, sosyal medya gibi çalışmalarımızda güncel tasarım trendlerinin ötesinde etkileyici tasarımlarla dikkatleri markanıza çekiyoruz.

Yılların vermiş olduğu deneyim, bilgi ve tecrübe ile kusursuz hizmet sunabilmek için alanlarında en az 8  yıllık deneyime sahip ekip arkadaşlarımızla reklam tanıtım hizmetleri sunuyoruz.

Tüm iş süreçlerimizi iş takip yazılımı ve google drive-dokümanlar gibi ileri teknolojiler ve profesyonel cihazlarla kusursuz biçimde anlık bilgilendirme ve raporlamalar ile sürdürüyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Markanızın dijital varlığını oluştururken alanlarında uzman profesyonel bir ekiple çalışmak oldukça önemlidir. Markanızı güçlendirmek, hedef kitlenize ulaşmak ve rekabet avantajı elde etmek istiyorsanız sektörde başarısını kanıtlamış bir reklam ajansı ile çalışmak zorundasınız.

Tanıtım ajansları, müşterilerinin marka bilinirliğini artırmak, ürün veya hizmetlerini tanıtmak ve hedef kitleleriyle etkileşim kurmak için çeşitli hizmetler sunarlar. Bu hizmetler arasında tanıtım filmleri, kurumsal kimliğinizi oluşturan logo, kartvizite kadar birçok dijital ve geleneksel reklam ihtiyaçlarınız yer alır.

Berk Medya olarak sektördeki on yıllık tecrübemizle ve profesyonel ekimizle markanızın dijital ve geleneksel tüm reklam işlerini üstün kaliteyle yürütüyoruz. Markanızı prodüksiyon, medya, uzaktan eğitim gibi dijital ve geleneksel tüm ihtiyaçlarını A-Z’ye karşılıyoruz.

 

İlk adım olarak markanızı ve hedeflerinizi anlamak için sizlerden detaylı görüşmeler yapar ve bir brief alırız. Ardından sektörünüzü, hedef kitlenizi ve rakiplerinizi analiz eder, markanızın güçlü ve zayıf yanlarını tespit ederiz.  Sonrasında stratejik planlamalarımız ve ön çalışmalarımız başlar. Profesyonel ekibimizle fikirlerimizi metin, fotoğraf, video ve grafik tasarımlara dönüştürerek, markanızı dijitalde en iyi şekilde yansıtırız. Stratejilerimizi, tasarımlarımızı ve video içeriklerimizi sizin için hazırladığımız iş sunumunda detaylı bir şekilde anlatırız. Sizden gelen geri bildirimlere dayanarak gerekli revizyonları yapar, son tasarımları ve stratejileri onayınıza sunarız. Daha sonra planladığımız stratejilerimizi bir bir hayata geçiririz. Her ay çalışmalarımızın sonuçlarını sizlere rapor olarak sunarız.

BERK MEDYA

İş Süreçlerimiz Nasıl İşler?

process arrow 1 1
process 1 101

Analiz

Mevcut dijital varlığınızı detaylı bir şekilde inceleyerek, markanızın dijital etkileşimini, varlığını ve performansını değerlendiririz.

process arrow 1 1
process 1 202

Yol Haritası

Markanıza özel stratejik bir plan oluşturur ve bir yol haritası çıkarırız. Bu plan, belirlenen hedeflere ulaşmak için kullanılacak stratejileri içerir.

process arrow 1 1
process 1 303

Uygulama

Uyguladığımız stratejilerin etkisini sürekli olarak analiz ederiz. Elde ettiğimiz verileri kullanarak, ilgili diğer araçlar ve tekniklerle optimizasyonları gerçekleştiririz.

process arrow 1 1
process 1 404

Raporlama

Gerçekleştirdiğimiz çalışmaların sonuçlarını detaylı raporlar halinde sizinle paylaşırız. Şeffaf raporlama ile markanıza özel stratejilerimizi sizinle paylaşırız.

TEKLİF TALEP FORMU