Markanızın geleceğini şekillendirmek bizim işimiz, hadi başlayalım!

10. Yılımıza Özel İndirim Fırsatlarından Yararlanın

Çalışma Saatleri: Pzt-Cuma: 09.00 – 18.00

 

Hemen Arayın

Ziyaret Edin

HAK-İŞ Video Çekim Çalışmaları

hak iş video çekimi

HAK-İŞ video çekimi HAK-İŞ genel merkezinde Genel Sekreter Sayın Erdoğan SERDENGEÇTİ ile video çekim çalışmalarını tamamladık. HAK-İŞ MEYEB Sınav ve Belgelendirme Merkezi ile reklam ve tanıtım konularında çalışmalarımız devam etmektedir.

HAK-İŞ video çekimi projemizde olduğu gibi müşterilerimizin yerinde yapmış olduğumuz çekimler ile Greenbox stüdyolarımızda yapmış olduğumuz çekimleri birleştirerek etkileyici kurumsal tanıtım filmi yapım çalışmaları üretmekteyiz. Berk Medya’nın profesyonel ekipman parkı ve uzmanları ile siz de firmanızı en kısa, en etkileyici biçimde tanıtabilirsiniz.

Yılların deneyimi ile kurum ve kuruluşların video eğitim içeriklerini en etkili biçimde oluşturmaktayız. Alanlarında uzman ekibimiz ve profesyonel ekipman parkımız ile Greenbox, fotoğraf, seslendirme ve eğitim çekim stüdyo kiralama ve bu alanlardaki yaptığımız işler ile kurum ve kuruluşların marka değerini artırmaya devam ediyoruz.

Reklam ve tanıtım filmi çekimlerinde alanlarında uzman ekibimiz ve stüdyolarımızda yapmış olduğumuz çekimler ile birlikte etkileyici firma reklam ve tanıtım filmleri oluşturmaktayız. Reklam ve tanıtım filmi konusunda uzman ekibimiz ile birçok firmanın işlerini en kısa ve etkili şekilde yapmış olduğumuz reklam ve tanıtım filmi yapımlarımız ile aktarabilmelerini sağlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Video çekim projelerinizin tüm süreçlerini gerçekleştiriyoruz.

Ankara reklam filmi çekimi ajansı Berk Medya olarak tüm iş ortaklarımıza profesyonel hizmet sunmaya devam ediyoruz. Reklam ve tanıtım filmi çekimlerinizde alanında uzman ekibimizle projelerinizin tüm aşamalarını başarıyla tamamlıyoruz. Ankara reklam ajansı olarak reklam ve tanıtım filmi, kurgu ve montaj, seslendirme, grafik tasarım, web tasarım, fotoğraf çekimi, kurumsal kimlik oluşturma, sosyal medya danışmanlığı, e-ticaret sitesi oluşturma, uzaktan eğitim yazılımı, Greenbox stüdyosu, 2D ve 3D animasyon oluşturma, cast ve sunucu desteği gibi pek çok farklı alanda ekibimizle ve  çalışmalarımızla firmanıza değer katıyoruz. Ankara reklam ajansları arasında Berk Medya olarak en iyiyi temsil edebilmenin gururunu yaşıyoruz.

Berk Medya olarak birlikte büyümeyi hedefliyor, reklam, tanıtım, prodüksiyon, tasarım gibi pek çok alanda yapacağımız iş birliği ile tüm hizmetlerimizi sizlerle buluşturmak ve değerinize değer katmak istiyoruz. Reklam ve tanıtım hizmetimizden faydalanmak için bizlere buradan ulaşabilir veya ofisimize gelerek kahvenizi yudumlarken stüdyomuzun tüm olanaklarını yerinde görebilirsiniz.

Yorumlar kapalı

TEKLİF TALEP FORMU