Markanızın geleceğini şekillendirmek bizim işimiz, hadi başlayalım!

10. Yılımıza Özel İndirim Fırsatlarından Yararlanın

Çalışma Saatleri: Pzt-Cuma: 09.00 – 18.00

 

Hemen Arayın

Ziyaret Edin

Sosyal Medya Yönetim Hizmeti

İŞİ BİZE BIRAKIN, MARKA BAŞARINIZIN İZLEYİCİSİ OLUN

Dijitalleşen dünyada her firmanın en önemli ihtiyaçlarından biri şüphesiz ki sosyal medya yönetimidir. Kurumsal sosyal medya yönetiminin doğru yapılması, marka başarınızda sıçrama yaratır. Berk Medya olarak, profesyonel sosyal medya yönetimi hizmetimizle hesaplarınızı dinamik tutuyor, markanızı hedef kitlenizle buluşturuyoruz.

Sosyal medya hesap yönetimi, potansiyel müşterilerinizin satın alma davranışına doğrudan etkisi nedeniyle de oldukça önemlidir. Berk Medya olarak, dijital kanallardaki varlığını yönetiyor, sosyal medya planlarınızı bir ay önceden hazırlayıp, planlamasını yapıyoruz. Etkili grafik tasarım hizmetimizle post, video sosyal medya içerikleri üretiyor, metin yazarlığı hizmetimizle içeriklerinizi daha etkili hale getiriyoruz. Meta reklamcılığı, reklam raporlaması, sosyal medya aylık hesap raporlaması ile en iyiye ulaşmak için sürekli çalışıyoruz.

Markanızın sosyal medya hesaplarını doğru stratejilerle yönetiyor, yerinizde ve stüdyolarımızda video ve fotoğraf çekimleri, grafik tasarım, animasyon çalışmaları ile en etkili biçimde içerik üretiyoruz.

Detaylarla markanızı benzersiz kılıyoruz!

Hedef kitlenizin özelliklerini ve beklentilerini analiz ederek, sosyal medya stratejinizi belirliyoruz. İçerik planlaması ve paylaşım stratejileriyle markanızı sosyal medyada görünür hale getiriyoruz.

Görsel ve yazılı içeriklerin düzenli olarak oluşturulmasıyla, markanızın sosyal medya platformlarında etkileşimini artırıyoruz.

Sosyal medya stratejilerimizin performansını düzenli olarak analiz ediyor, geri bildirimlere dayanarak stratejilerimizi sürekli olarak optimize ediyoruz.

Sosyal medya performansınızı düzenli raporlar ile takip ediyor, analizler yaparak stratejilerinizi sürekli geliştiriyoruz.

İçerik Planlama

Hedef kitlenizin ihtiyaçlarına uygun, özgün ve kaliteli içerikler oluşturup planlamasını yapıyoruz.

Etkili Grafik Tasarım

Estetik ve etkileyici grafik tasarımlarımlar ile marka imajınızı destekleyerek hedef kitlenizde kalıcı bir izlenim bırakıyoruz.

Metin Yazarlığı

Markanız için özgün ve etkileyici metinler üreterek sosyal medya içeriklerinizi kusursuz hale getiriyoruz.

SEO Uyum ve Entegrasyonu

SEO uyumlu metinler yazıyor, ilgili mecralarla entegrasyonunu sağlıyoruz.

Meta Reklam Yönetimi

Hedef kitlenizi doğrudan etkileyen reklam başlıkları ve açıklamalarla dikkat çekici reklam kampanyalar oluşturuyoruz.

Raporlama

Gerçek zamanlı verilerle desteklenen detaylı raporlar sunarak dijital pazarlama stratejilerimizin etkisini değerlendiriyoruz.

Neden Berk Medya?

Talepleriniz ve gerekli bilgilendirmeleriniz sonrasında sektör ve rakip analizi yapıyor, markanız için en doğru ve en etkili stratejileri belirliyoruz. Yol haritamızı sizlerin onayına sunduktan sonra adım adım sürdürülebilir, etkili ve etkin bir iş planı ile çalışmalarımızı bir bir hayata geçiriyoruz.

Daima en iyi ses ve görüntü kalitesinde hizmet sunabilmek için en yeni ve en güncel teknolojik ekipman parkıyla gerek kendi stüdyolarımızda gerekse yerinize kurduğumuz greenbox ve fotoğraf stüdyolarımızda hizmetler sunuyoruz.

İfade edilmek istenen mesajı, reklam yazarımız tarafından en doğru ve etkili biçimde yazdıktan sonra web sitesi, grafik tasarım, sosyal medya gibi çalışmalarımızda güncel tasarım trendlerinin ötesinde etkileyici tasarımlarla dikkatleri markanıza çekiyoruz.

Yılların vermiş olduğu deneyim, bilgi ve tecrübe ile kusursuz hizmet sunabilmek için alanlarında en az 8  yıllık deneyime sahip ekip arkadaşlarımızla reklam tanıtım hizmetleri sunuyoruz.

Tüm iş süreçlerimizi iş takip yazılımı ve google drive-dokümanlar gibi ileri teknolojiler ve profesyonel cihazlarla kusursuz biçimde anlık bilgilendirme ve raporlamalar ile sürdürüyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Markanızın dijital varlığını oluştururken alanlarında uzman profesyonel bir ekiple çalışmak oldukça önemlidir. Markanızı güçlendirmek, hedef kitlenize ulaşmak ve rekabet avantajı elde etmek istiyorsanız sektörde başarısını kanıtlamış bir reklam ajansı ile çalışmak zorundasınız.

Tanıtım ajansları, müşterilerinin marka bilinirliğini artırmak, ürün veya hizmetlerini tanıtmak ve hedef kitleleriyle etkileşim kurmak için çeşitli hizmetler sunarlar. Bu hizmetler arasında tanıtım filmleri, kurumsal kimliğinizi oluşturan logo, kartvizite kadar birçok dijital ve geleneksel reklam ihtiyaçlarınız yer alır.

Berk Medya olarak sektördeki on yıllık tecrübemizle ve profesyonel ekimizle markanızın dijital ve geleneksel tüm reklam işlerini üstün kaliteyle yürütüyoruz. Markanızı prodüksiyon, medya, uzaktan eğitim gibi dijital ve geleneksel tüm ihtiyaçlarını A-Z’ye karşılıyoruz.

 

İlk adım olarak markanızı ve hedeflerinizi anlamak için sizlerden detaylı görüşmeler yapar ve bir brief alırız. Ardından sektörünüzü, hedef kitlenizi ve rakiplerinizi analiz eder, markanızın güçlü ve zayıf yanlarını tespit ederiz.  Sonrasında stratejik planlamalarımız ve ön çalışmalarımız başlar. Profesyonel ekibimizle fikirlerimizi metin, fotoğraf, video ve grafik tasarımlara dönüştürerek, markanızı dijitalde en iyi şekilde yansıtırız. Stratejilerimizi, tasarımlarımızı ve video içeriklerimizi sizin için hazırladığımız iş sunumunda detaylı bir şekilde anlatırız. Sizden gelen geri bildirimlere dayanarak gerekli revizyonları yapar, son tasarımları ve stratejileri onayınıza sunarız. Daha sonra planladığımız stratejilerimizi bir bir hayata geçiririz. Her ay çalışmalarımızın sonuçlarını sizlere rapor olarak sunarız.

BERK MEDYA

İş Süreçlerimiz Nasıl İşler?

process arrow 1 1
process 1 101

Analiz

Mevcut dijital varlığınızı detaylı bir şekilde inceleyerek, markanızın dijital etkileşimini, varlığını ve performansını değerlendiririz.

process arrow 1 1
process 1 202

Yol Haritası

Markanıza özel stratejik bir plan oluşturur ve bir yol haritası çıkarırız. Bu plan, belirlenen hedeflere ulaşmak için kullanılacak stratejileri içerir.

process arrow 1 1
process 1 303

Uygulama

Uyguladığımız stratejilerin etkisini sürekli olarak analiz ederiz. Elde ettiğimiz verileri kullanarak, ilgili diğer araçlar ve tekniklerle optimizasyonları gerçekleştiririz.

process arrow 1 1
process 1 404

Raporlama

Gerçekleştirdiğimiz çalışmaların sonuçlarını detaylı raporlar halinde sizinle paylaşırız. Şeffaf raporlama ile markanıza özel stratejilerimizi sizinle paylaşırız.

TEKLİF TALEP FORMU