Markanızın geleceğini şekillendirmek bizim işimiz, hadi başlayalım!

10. Yılımıza Özel İndirim Fırsatlarından Yararlanın

Çalışma Saatleri: Pzt-Cuma: 09.00 – 18.00

 

Hemen Arayın

Ziyaret Edin

Seslendirme Hizmeti

Sesimiz Projenizi Hayata Geçirsin!

Seslendirme, markalar için özel ve tanıdık bir ses aracılığıyla hedef kitleleriyle doğrudan iletişim kurmanın güçlü bir yoludur. Doğru ses tonu, markanın kişiliğini ve değerlerini yansıtarak dinleyicilerle derin bir bağ kurmasına olanak tanır. İyi bir seslendirme, markanın mesajını etkili bir şekilde iletmeye yardımcı olurken, duygu yaratma yeteneği sayesinde hedef kitlede olumlu bir izlenim bırakır. Ayrıca, markanın rekabet içinde öne çıkmasına ve hatırlanabilirliğini artırmasına yardımcı olur.

Berk Medya olarak, profesyonel seslendirme hizmetimizle sektörde fark yaratan çözümler sunuyoruz. Bir çoğu TRT seslendirme sanatçısı olan profesyonel ekibimizle, her projeye uygun seslendirme seçenekleri sunuyoruz. Yüksek kaliteli ses yalıtımlı stüdyo ortamımız ve özel seslendirme mikrofonlarımızla, projelerinize mükemmel ses kalitesi kazandırıyoruz. Projelerin uzunluğuna göre esnek fiyatlandırma ile bütçenizi en iyi şekilde değerlendiriyoruz.  Tanıtım filmleri, eğitim seslendirmeleri gibi  farklı projelere özel seslendirme yapıyoruz. Seslendirme seçeneklerimiz arasında kadın seslendirme ve erkek seslendirme bulunurken, İngilizce seslendirme hizmetimizle dil seçeneği de sağlıyoruz. Profesyonel seslendirme ile ilgili kayıt süreci tamamlandıktan sonra programlar aracılığıyla gerekli düzenlemeler yapıyor ve projenizi kusursuz hale getiriyoruz. 

Berk Medya olarak, özel seslendirme hizmetimizle markanıza özgün ve istediğiniz projenize uygun seslendirme yapıyoruz. Profesyonel ses sanatçılarımız, ses yalıtımlı stüdyolarımız, ve kayıt sonrası işlemlerimizle benzersiz bir hizmet sağlıyoruz.

Detaylarla markanızı benzersiz kılıyoruz!

Berk Medya olarak seslendirme hizmetimizde genelde profesyonel TRT seslendirme sanatçılarıyla çalışıyoruz.

Profesyonel ekibimiz doğru vurgu, tonlama ve tempoyla mesajınızı daha etkili bir şekilde iletiyor.

Ses yalıtımlı profesyonel stüdyo ortamımızda, özel mikrofonlarla seslendirme kaydı yapıyoruz.

Berk Medya olarak İngilizce seslendirme hizmeti sunuyoruz.

Tanıtım filmi, eğitim filmi gibi farklı projelerine uygun seslendirme hizmeti veriyoruz.

Reklam Tanıtım Filmi Seslendirme

Berk Medya olarak, reklam tanıtım filminizin ruhunu yansıtan doğru seslendirmelerle markanızın öyküsünü en etkili şekilde seslendiriyoruz. Profesyonel ses sanatçılarımız, markanızın benzersiz kişiliğini yansıtarak kitlenize unutulmaz bir deneyim sunuyor.

Eğitim Videosu Seslendirme

Berk Medya olarak, eğitim videolarınıza profesyonel seslendirme hizmeti sunuyoruz. Eğitim içeriğinizi anlaşılır ve etkili biçimde iletmek amacıyla uzman ses sanatçılarımız, konuya uygun tonlama ve vurgularla içeriğinizi hayata geçiriyor. Eğitim videosu seslendirmelerimiz, öğrenmeyi daha etkili ve keyifli hale getirir. Berk Medya ile eğitim videolarınızın seslendirmesinde kaliteli, profesyonel ve özgün bir anlatıma sahip olun.

Neden Berk Medya?

Talepleriniz ve gerekli bilgilendirmeleriniz sonrasında sektör ve rakip analizi yapıyor, markanız için en doğru ve en etkili stratejileri belirliyoruz. Yol haritamızı sizlerin onayına sunduktan sonra adım adım sürdürülebilir, etkili ve etkin bir iş planı ile çalışmalarımızı bir bir hayata geçiriyoruz.

Daima en iyi ses ve görüntü kalitesinde hizmet sunabilmek için en yeni ve en güncel teknolojik ekipman parkıyla gerek kendi stüdyolarımızda gerekse yerinize kurduğumuz greenbox ve fotoğraf stüdyolarımızda hizmetler sunuyoruz.

İfade edilmek istenen mesajı, reklam yazarımız tarafından en doğru ve etkili biçimde yazdıktan sonra web sitesi, grafik tasarım, sosyal medya gibi çalışmalarımızda güncel tasarım trendlerinin ötesinde etkileyici tasarımlarla dikkatleri markanıza çekiyoruz.

Yılların vermiş olduğu deneyim, bilgi ve tecrübe ile kusursuz hizmet sunabilmek için alanlarında en az 8  yıllık deneyime sahip ekip arkadaşlarımızla reklam tanıtım hizmetleri sunuyoruz.

Tüm iş süreçlerimizi iş takip yazılımı ve google drive-dokümanlar gibi ileri teknolojiler ve profesyonel cihazlarla kusursuz biçimde anlık bilgilendirme ve raporlamalar ile sürdürüyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Markanızın dijital varlığını oluştururken alanlarında uzman profesyonel bir ekiple çalışmak oldukça önemlidir. Markanızı güçlendirmek, hedef kitlenize ulaşmak ve rekabet avantajı elde etmek istiyorsanız sektörde başarısını kanıtlamış bir reklam ajansı ile çalışmak zorundasınız.

Tanıtım ajansları, müşterilerinin marka bilinirliğini artırmak, ürün veya hizmetlerini tanıtmak ve hedef kitleleriyle etkileşim kurmak için çeşitli hizmetler sunarlar. Bu hizmetler arasında tanıtım filmleri, kurumsal kimliğinizi oluşturan logo, kartvizite kadar birçok dijital ve geleneksel reklam ihtiyaçlarınız yer alır.

Berk Medya olarak sektördeki on yıllık tecrübemizle ve profesyonel ekimizle markanızın dijital ve geleneksel tüm reklam işlerini üstün kaliteyle yürütüyoruz. Markanızı prodüksiyon, medya, uzaktan eğitim gibi dijital ve geleneksel tüm ihtiyaçlarını A-Z’ye karşılıyoruz.

 

İlk adım olarak markanızı ve hedeflerinizi anlamak için sizlerden detaylı görüşmeler yapar ve bir brief alırız. Ardından sektörünüzü, hedef kitlenizi ve rakiplerinizi analiz eder, markanızın güçlü ve zayıf yanlarını tespit ederiz.  Sonrasında stratejik planlamalarımız ve ön çalışmalarımız başlar. Profesyonel ekibimizle fikirlerimizi metin, fotoğraf, video ve grafik tasarımlara dönüştürerek, markanızı dijitalde en iyi şekilde yansıtırız. Stratejilerimizi, tasarımlarımızı ve video içeriklerimizi sizin için hazırladığımız iş sunumunda detaylı bir şekilde anlatırız. Sizden gelen geri bildirimlere dayanarak gerekli revizyonları yapar, son tasarımları ve stratejileri onayınıza sunarız. Daha sonra planladığımız stratejilerimizi bir bir hayata geçiririz. Her ay çalışmalarımızın sonuçlarını sizlere rapor olarak sunarız.

BERK MEDYA

İş Süreçlerimiz Nasıl İşler?

process arrow 1 1
process 1 101

Analiz

Mevcut dijital varlığınızı detaylı bir şekilde inceleyerek, markanızın dijital etkileşimini, varlığını ve performansını değerlendiririz.

process arrow 1 1
process 1 202

Yol Haritası

Markanıza özel stratejik bir plan oluşturur ve bir yol haritası çıkarırız. Bu plan, belirlenen hedeflere ulaşmak için kullanılacak stratejileri içerir.

process arrow 1 1
process 1 303

Uygulama

Uyguladığımız stratejilerin etkisini sürekli olarak analiz ederiz. Elde ettiğimiz verileri kullanarak, ilgili diğer araçlar ve tekniklerle optimizasyonları gerçekleştiririz.

process arrow 1 1
process 1 404

Raporlama

Gerçekleştirdiğimiz çalışmaların sonuçlarını detaylı raporlar halinde sizinle paylaşırız. Şeffaf raporlama ile markanıza özel stratejilerimizi sizinle paylaşırız.

TEKLİF TALEP FORMU