Markanızın geleceğini şekillendirmek bizim işimiz, hadi başlayalım!

10. Yılımıza Özel İndirim Fırsatlarından Yararlanın

Çalışma Saatleri: Pzt-Cuma: 09.00 – 18.00

 

Hemen Arayın

Ziyaret Edin

Reklam & Tanıtım Metin Yazarlığı Hizmeti

  • Anasayfa
  • Reklam & Tanıtım Metin Yazarlığı Hizmeti

MARKANIZI EN İYİ BİZ ANLATIRIZ

Web sitesi metin yazımı, Reklam & tanıtım metin yazımı, SEO bazlı metin yazımı, katalog metin yazımı hizmetlerimizi, alanında uzman metin yazarlarımız ile sunuyoruz.

Detaylarla markanızı benzersiz kılıyoruz!

Bulunduğunuz sektörün sizler için önemli anahtar kelimelerini belirliyoruz.

Çalıştığımız anahtar kelimelerle SEO uyumlu bloglar yazıyoruz.

Markanızın hikayesini çarpıcı şekilde senaryolaştırıyoruz.

Sosyal medya hesaplarınız için yaratıcı ve etkili metinler yazıyoruz.

Web sitelerinizi sizi en iyi şekilde yansıtan metinlerle oluşturuyor, dikkat çekici sloganlar oluşturuyoruz.

Katalog, broşür, afiş gibi ihtiyacınız olan çalışmaları, uzman ekibimizle tamamlıyoruz.

Metin yazarlığı

Blogları, reklam kampanyalarını, broşürleri, sosyal medya içerik yazarlığı, tanıtım filmleri senaryolarını alanında 15 yıl deneyimli uzman metin yazarlarımızla gerçekleştiriyoruz. Web sitesi ve blog içeriklerinde titizlikle seçilen anahtar kelimeler aracılığıyla SEO uyumlu metinler yazıp markanızı organik arama sonuçlarında üst sıralara taşıyoruz.

Web Sitesi Metin Yazarlığı

Web sitesi metin yazarlığı hizmetimizle, marka değerlerinizi etkili bir şekilde ifade ederek hedef kitlenizin dikkatini çekiyoruz. Dijital kimliğinizi oluştururken profesyonel metin yazarlarımızın yaratıcı içeriklerinden yararlanıyor, marka değerinizi artıracak etkili çalışmalar yapıyoruz.

SEO Uyumlu Makale Yazarlığı

SEO uyumlu makaleler, markanızın online görünürlüğünü artırmak için en önemli çalışmalardan biridir. Alanında uzman Seo uyumlu makale yazarlarımızla anahtar kelimeleri stratejik bir şekilde kullanarak, hedef kitlenize değerli içerik sunuyor ve arama motorlarında üst sıralarda yer alabilmenizi sağlıyoruz.

Reklam Tanıtım Film Yazarlığı

Profesyonel metin yazarlarımızın yazmış olduğu etkileyici ve yaratıcı metinlerle, marka hikayenizi unutulmaz kılıyoruz.

Katalog Metin Yazarlığı

Dikkat çekici ve bilgilendirici katalog metinleriyle, ürünlerinizi vurguluyor, hedef kitlenizin ilgisini çekiyoruz.

Neden Berk Medya?

Talepleriniz ve gerekli bilgilendirmeleriniz sonrasında sektör ve rakip analizi yapıyor, markanız için en doğru ve en etkili stratejileri belirliyoruz. Yol haritamızı sizlerin onayına sunduktan sonra adım adım sürdürülebilir, etkili ve etkin bir iş planı ile çalışmalarımızı bir bir hayata geçiriyoruz.

Daima en iyi ses ve görüntü kalitesinde hizmet sunabilmek için en yeni ve en güncel teknolojik ekipman parkıyla gerek kendi stüdyolarımızda gerekse yerinize kurduğumuz greenbox ve fotoğraf stüdyolarımızda hizmetler sunuyoruz.

İfade edilmek istenen mesajı, reklam yazarımız tarafından en doğru ve etkili biçimde yazdıktan sonra web sitesi, grafik tasarım, sosyal medya gibi çalışmalarımızda güncel tasarım trendlerinin ötesinde etkileyici tasarımlarla dikkatleri markanıza çekiyoruz.

Yılların vermiş olduğu deneyim, bilgi ve tecrübe ile kusursuz hizmet sunabilmek için alanlarında en az 8  yıllık deneyime sahip ekip arkadaşlarımızla reklam tanıtım hizmetleri sunuyoruz.

Tüm iş süreçlerimizi iş takip yazılımı ve google drive-dokümanlar gibi ileri teknolojiler ve profesyonel cihazlarla kusursuz biçimde anlık bilgilendirme ve raporlamalar ile sürdürüyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Markanızın dijital varlığını oluştururken alanlarında uzman profesyonel bir ekiple çalışmak oldukça önemlidir. Markanızı güçlendirmek, hedef kitlenize ulaşmak ve rekabet avantajı elde etmek istiyorsanız sektörde başarısını kanıtlamış bir reklam ajansı ile çalışmak zorundasınız.

Tanıtım ajansları, müşterilerinin marka bilinirliğini artırmak, ürün veya hizmetlerini tanıtmak ve hedef kitleleriyle etkileşim kurmak için çeşitli hizmetler sunarlar. Bu hizmetler arasında tanıtım filmleri, kurumsal kimliğinizi oluşturan logo, kartvizite kadar birçok dijital ve geleneksel reklam ihtiyaçlarınız yer alır.

Berk Medya olarak sektördeki on yıllık tecrübemizle ve profesyonel ekimizle markanızın dijital ve geleneksel tüm reklam işlerini üstün kaliteyle yürütüyoruz. Markanızı prodüksiyon, medya, uzaktan eğitim gibi dijital ve geleneksel tüm ihtiyaçlarını A-Z’ye karşılıyoruz.

 

İlk adım olarak markanızı ve hedeflerinizi anlamak için sizlerden detaylı görüşmeler yapar ve bir brief alırız. Ardından sektörünüzü, hedef kitlenizi ve rakiplerinizi analiz eder, markanızın güçlü ve zayıf yanlarını tespit ederiz.  Sonrasında stratejik planlamalarımız ve ön çalışmalarımız başlar. Profesyonel ekibimizle fikirlerimizi metin, fotoğraf, video ve grafik tasarımlara dönüştürerek, markanızı dijitalde en iyi şekilde yansıtırız. Stratejilerimizi, tasarımlarımızı ve video içeriklerimizi sizin için hazırladığımız iş sunumunda detaylı bir şekilde anlatırız. Sizden gelen geri bildirimlere dayanarak gerekli revizyonları yapar, son tasarımları ve stratejileri onayınıza sunarız. Daha sonra planladığımız stratejilerimizi bir bir hayata geçiririz. Her ay çalışmalarımızın sonuçlarını sizlere rapor olarak sunarız.

BERK MEDYA

İş Süreçlerimiz Nasıl İşler?

process arrow 1 1
process 1 101

Analiz

Mevcut dijital varlığınızı detaylı bir şekilde inceleyerek, markanızın dijital etkileşimini, varlığını ve performansını değerlendiririz.

process arrow 1 1
process 1 202

Yol Haritası

Markanıza özel stratejik bir plan oluşturur ve bir yol haritası çıkarırız. Bu plan, belirlenen hedeflere ulaşmak için kullanılacak stratejileri içerir.

process arrow 1 1
process 1 303

Uygulama

Uyguladığımız stratejilerin etkisini sürekli olarak analiz ederiz. Elde ettiğimiz verileri kullanarak, ilgili diğer araçlar ve tekniklerle optimizasyonları gerçekleştiririz.

process arrow 1 1
process 1 404

Raporlama

Gerçekleştirdiğimiz çalışmaların sonuçlarını detaylı raporlar halinde sizinle paylaşırız. Şeffaf raporlama ile markanıza özel stratejilerimizi sizinle paylaşırız.

TEKLİF TALEP FORMU