Markanızın geleceğini şekillendirmek bizim işimiz, hadi başlayalım!

10. Yılımıza Özel İndirim Fırsatlarından Yararlanın

Çalışma Saatleri: Pzt-Cuma: 09.00 – 18.00

 

Hemen Arayın

Ziyaret Edin

Marka Danışmanlık ve Marka Tescil Hizmeti

  • Anasayfa
  • Marka Danışmanlık ve Marka Tescil Hizmeti
Marka Danışmanlık Hizmeti:

Türkiye’nin önde gelen kurum ve kuruluşlarına yaklaşık 10 yıldır alanlarında uzman ekibimiz ile hizmet sunan Berk Medya şirketi olarak; deneyimlerimizi sizinle paylaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Hizmet sunduğumuz onlarca markayı hak ettiği konuma getirmenin haklı gururunu yaşıyoruz. 

Marka danışmanlık hizmeti;  işe yeni başlayan veya markalaşmak isteyen kurum ve kuruluşlar için vakit ve nakit kaybını engelleyen, yılların boşa gitmemesini sağlayan, markanızı kısa süre içerisinde hak ettiği noktaya taşımak için yılların deneyimi ile doğru planlamalar ve yönlendirmeler yapmış olduğumuz bir süreçtir.  Unutmayın, marka değeri milyonlar eden şirketler danışmanlık ve doğru fikirler ile büyümüştür. Yoğun iş temposu arasında aklınıza gelmeyen fikirleri, dışardan bir göz olarak sizler için araştırıp sunuyoruz.  Markanız ve hedefleriniz hakkında tarafınıza göndermiş olduğumuz bilgi talep formu tarafımıza ulaşması ile marka danışmanlarımız detaylı inceleme, araştırma yapar.  Ardından yapmış olduğumuz araştırmalar neticesinde sunum ve rapor hazırlıyoruz. Uzak toplantı veya ofisimizde yapılan toplantı ile yapılan tüm çalışmalar istatistikler, yol haritası ve hedefler gibi birçok konu yapılan toplantıda tarafınıza sunuyoruz.

Marka Tescil Hizmeti:

Marka tescil kuruluşunuzun kurulması ile birlikte ilk iş olarak yapılması gereken en önemli ilk adımdır. Marka tescil işlemi, marka adınızın ve logonuzun 10 yıllık tescil edilmesi işlemidir. 10 yıl sonra yenileme ücreti ile uzatılmaktadır. Kullanmakta olduğunuz markanızı sizden önce başka bir şirketin tescil etmesi durumunda “logonuz, marka adınız, tabelanız, faturalarınız, internet siteniz, kataloğunuz ” gibi tüm çalışmalarınızı başka bir marka ile değiştirmek zorunda kalırsınız. Marka tescili yapmadığınız durumdaki kötü senaryo da farklı bir şirket markanızı tescil etmesi durumunda, karşı tarafın avukatı markamızı kullanarak haksız kazanç elde etmektedirler gibi birçok dava ile karşılaşmanıza neden olur. Marka tescil işleminde bir dakika önceliğin bile büyük önemi vardır. Marka tescil uzmanlarımız tarafından sağladığımız bu önemli hizmet ile marka adınızı ve logonuzu bir sınıfta, ilgili sınıfın altındaki tüm alt sınıflarda 10 yıllık Türk Patent ve Marka Kurumundan tescil işlemini sağlıyoruz.

MARKANIZI GELECEĞE TAŞIYORUZ.

Markanızın stratejik partneri olarak yola marka tesciliyle başlayıp, uzun vadeli dijital üstünlüğünüzü sağlıyoruz.

Neden Berk Medya?

Talepleriniz ve gerekli bilgilendirmeleriniz sonrasında sektör ve rakip analizi yapıyor, markanız için en doğru ve en etkili stratejileri belirliyoruz. Yol haritamızı sizlerin onayına sunduktan sonra adım adım sürdürülebilir, etkili ve etkin bir iş planı ile çalışmalarımızı bir bir hayata geçiriyoruz.

Daima en iyi ses ve görüntü kalitesinde hizmet sunabilmek için en yeni ve en güncel teknolojik ekipman parkıyla gerek kendi stüdyolarımızda gerekse yerinize kurduğumuz greenbox ve fotoğraf stüdyolarımızda hizmetler sunuyoruz.

İfade edilmek istenen mesajı, reklam yazarımız tarafından en doğru ve etkili biçimde yazdıktan sonra web sitesi, grafik tasarım, sosyal medya gibi çalışmalarımızda güncel tasarım trendlerinin ötesinde etkileyici tasarımlarla dikkatleri markanıza çekiyoruz.

Yılların vermiş olduğu deneyim, bilgi ve tecrübe ile kusursuz hizmet sunabilmek için alanlarında en az 8  yıllık deneyime sahip ekip arkadaşlarımızla reklam tanıtım hizmetleri sunuyoruz.

Tüm iş süreçlerimizi iş takip yazılımı ve google drive-dokümanlar gibi ileri teknolojiler ve profesyonel cihazlarla kusursuz biçimde anlık bilgilendirme ve raporlamalar ile sürdürüyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Markanızın dijital varlığını oluştururken alanlarında uzman profesyonel bir ekiple çalışmak oldukça önemlidir. Markanızı güçlendirmek, hedef kitlenize ulaşmak ve rekabet avantajı elde etmek istiyorsanız sektörde başarısını kanıtlamış bir reklam ajansı ile çalışmak zorundasınız.

Tanıtım ajansları, müşterilerinin marka bilinirliğini artırmak, ürün veya hizmetlerini tanıtmak ve hedef kitleleriyle etkileşim kurmak için çeşitli hizmetler sunarlar. Bu hizmetler arasında tanıtım filmleri, kurumsal kimliğinizi oluşturan logo, kartvizite kadar birçok dijital ve geleneksel reklam ihtiyaçlarınız yer alır.

Berk Medya olarak sektördeki on yıllık tecrübemizle ve profesyonel ekimizle markanızın dijital ve geleneksel tüm reklam işlerini üstün kaliteyle yürütüyoruz. Markanızı prodüksiyon, medya, uzaktan eğitim gibi dijital ve geleneksel tüm ihtiyaçlarını A-Z’ye karşılıyoruz.

 

İlk adım olarak markanızı ve hedeflerinizi anlamak için sizlerden detaylı görüşmeler yapar ve bir brief alırız. Ardından sektörünüzü, hedef kitlenizi ve rakiplerinizi analiz eder, markanızın güçlü ve zayıf yanlarını tespit ederiz.  Sonrasında stratejik planlamalarımız ve ön çalışmalarımız başlar. Profesyonel ekibimizle fikirlerimizi metin, fotoğraf, video ve grafik tasarımlara dönüştürerek, markanızı dijitalde en iyi şekilde yansıtırız. Stratejilerimizi, tasarımlarımızı ve video içeriklerimizi sizin için hazırladığımız iş sunumunda detaylı bir şekilde anlatırız. Sizden gelen geri bildirimlere dayanarak gerekli revizyonları yapar, son tasarımları ve stratejileri onayınıza sunarız. Daha sonra planladığımız stratejilerimizi bir bir hayata geçiririz. Her ay çalışmalarımızın sonuçlarını sizlere rapor olarak sunarız.

BERK MEDYA

İş Süreçlerimiz Nasıl İşler?

process arrow 1 1
process 1 101

Analiz

Mevcut dijital varlığınızı detaylı bir şekilde inceleyerek, markanızın dijital etkileşimini, varlığını ve performansını değerlendiririz.

process arrow 1 1
process 1 202

Yol Haritası

Markanıza özel stratejik bir plan oluşturur ve bir yol haritası çıkarırız. Bu plan, belirlenen hedeflere ulaşmak için kullanılacak stratejileri içerir.

process arrow 1 1
process 1 303

Uygulama

Uyguladığımız stratejilerin etkisini sürekli olarak analiz ederiz. Elde ettiğimiz verileri kullanarak, ilgili diğer araçlar ve tekniklerle optimizasyonları gerçekleştiririz.

process arrow 1 1
process 1 404

Raporlama

Gerçekleştirdiğimiz çalışmaların sonuçlarını detaylı raporlar halinde sizinle paylaşırız. Şeffaf raporlama ile markanıza özel stratejilerimizi sizinle paylaşırız.

TEKLİF TALEP FORMU