Markanızın geleceğini şekillendirmek bizim işimiz, hadi başlayalım!

10. Yılımıza Özel İndirim Fırsatlarından Yararlanın

Çalışma Saatleri: Pzt-Cuma: 09.00 – 18.00

 

Hemen Arayın

Ziyaret Edin

Kurgu Montaj Hizmeti

Berk Medya Projenize Özel Kurgu Montaj Hizmeti ile Hafızalarda İz Bırakıyor!

Kurgu montaj, markalar için içerikleri daha etkileyici ve hatırlanabilir hale getirmenin önemli bir aracıdır.  Etkili bir kurgu montaj, markanın hikayesini güçlü bir şekilde anlatarak izleyicilerde duygusal bir bağ oluşturmasını sağlar. Ayrıca, profesyonel bir kurgu montaj, içeriğin estetik kalitesini artırır ve markanın imajını güçlendirir.

Berk Medya olarak, kurgu ve montaj hizmetimizde sizin çektiğiniz görüntülerle projelerinizi hayata geçiriyoruz. Kaç saatlik bir video istediğinizi belirleyerek, uzman ekibimiz ve profesyonel ekipmanlarımızla en iyi sonuçları elde etmenizi sağlıyoruz. Kurgu ve görüntü sıralaması, müzik eklemesi ile video montaj  anlatıma profesyonel bir dokunuş kazandırıyoruz. Özel jenerik yapımı, color ve render işlemiyle videonuzu benzersiz bir kaliteye kavuşturuyoruz. İş tamamlandıktan sonra, varsa revizyon taleplerinizi dikkate alarak, projenizin en iyi versiyonunu hedef kitlenizle buluşturuyoruz. 

Kurgu montaj, markaların hikayelerini güçlendiren ve izleyicilerle daha derin bir bağ kurmalarını sağlayan önemli bir unsurdur. Berk Medya olarak, kurgu montaj hizmetimizle, profesyonel ekibimiz ve özgün ve etkileyici kurgularımızla markanızın dijital varlığını güçlendiriyor ve rakipleriniz arasından öne çıkmanızı sağlıyoruz.

Detaylarla markanızı benzersiz kılıyoruz!

Profesyonel kurgu montaj hizmetimizle, markanızın hikayesini etkileyici bir şekilde anlatıyoruz.

Doğru müzik seçimi ve görsel sıralama ile yapılan kurgu montaj hizmetimizle potansiyel kitlenizle duygusal bağ kurmanızı sağlıyoruz.

Kaliteli görüntülerle kurgu montaj işlemimizin etkisini katlıyoruz.

Dikkat çekici kurgu montaj sayesinde rakipleriniz arasından sıyrılmanızı sağlıyoruz.

Kurgu

Kurgu, bir hikayeyi ya da içeriği anlamlandırarak izleyiciye derin bir etki bırakmanın temelidir. Berk Medya olarak kurgu hizmetimizle, izleyiciyi içine çeken ve markanın mesajını etkili bir şekilde ileten özgün kurgular yapıyoruz. Profesyonel ekip ve ileri düzey teknolojiyle desteklenen kurgu sürecimiz, içeriği sadece görsel açıdan değil, aynı zamanda anlam ve duygu bağlamında da güçlendiriyor. Böylelikle markaların öne çıkmasını, hedef kitlesiyle daha derin bir etkileşim kurmasını sağlıyoruz.

Montaj

Montaj, çekilmiş görüntü ve sesleri bir araya getirerek anlamlı bir bütün oluşturmanın sanatıdır. Berk Medya olarak verdiğimiz montaj hizmeti, içeriğinizi etkileyici bir şekilde düzenleyerek izleyicilere etkili bir şekilde anlatımı sağlar. Uzman ekibimiz, özenle seçilmiş en iyi sahneleri birleştirir, akıcı bir akış sağlar ve projenizi en iyi yönleriyle vurgular.

Neden Berk Medya?

Talepleriniz ve gerekli bilgilendirmeleriniz sonrasında sektör ve rakip analizi yapıyor, markanız için en doğru ve en etkili stratejileri belirliyoruz. Yol haritamızı sizlerin onayına sunduktan sonra adım adım sürdürülebilir, etkili ve etkin bir iş planı ile çalışmalarımızı bir bir hayata geçiriyoruz.

Daima en iyi ses ve görüntü kalitesinde hizmet sunabilmek için en yeni ve en güncel teknolojik ekipman parkıyla gerek kendi stüdyolarımızda gerekse yerinize kurduğumuz greenbox ve fotoğraf stüdyolarımızda hizmetler sunuyoruz.

İfade edilmek istenen mesajı, reklam yazarımız tarafından en doğru ve etkili biçimde yazdıktan sonra web sitesi, grafik tasarım, sosyal medya gibi çalışmalarımızda güncel tasarım trendlerinin ötesinde etkileyici tasarımlarla dikkatleri markanıza çekiyoruz.

Yılların vermiş olduğu deneyim, bilgi ve tecrübe ile kusursuz hizmet sunabilmek için alanlarında en az 8  yıllık deneyime sahip ekip arkadaşlarımızla reklam tanıtım hizmetleri sunuyoruz.

Tüm iş süreçlerimizi iş takip yazılımı ve google drive-dokümanlar gibi ileri teknolojiler ve profesyonel cihazlarla kusursuz biçimde anlık bilgilendirme ve raporlamalar ile sürdürüyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Markanızın dijital varlığını oluştururken alanlarında uzman profesyonel bir ekiple çalışmak oldukça önemlidir. Markanızı güçlendirmek, hedef kitlenize ulaşmak ve rekabet avantajı elde etmek istiyorsanız sektörde başarısını kanıtlamış bir reklam ajansı ile çalışmak zorundasınız.

Tanıtım ajansları, müşterilerinin marka bilinirliğini artırmak, ürün veya hizmetlerini tanıtmak ve hedef kitleleriyle etkileşim kurmak için çeşitli hizmetler sunarlar. Bu hizmetler arasında tanıtım filmleri, kurumsal kimliğinizi oluşturan logo, kartvizite kadar birçok dijital ve geleneksel reklam ihtiyaçlarınız yer alır.

Berk Medya olarak sektördeki on yıllık tecrübemizle ve profesyonel ekimizle markanızın dijital ve geleneksel tüm reklam işlerini üstün kaliteyle yürütüyoruz. Markanızı prodüksiyon, medya, uzaktan eğitim gibi dijital ve geleneksel tüm ihtiyaçlarını A-Z’ye karşılıyoruz.

 

İlk adım olarak markanızı ve hedeflerinizi anlamak için sizlerden detaylı görüşmeler yapar ve bir brief alırız. Ardından sektörünüzü, hedef kitlenizi ve rakiplerinizi analiz eder, markanızın güçlü ve zayıf yanlarını tespit ederiz.  Sonrasında stratejik planlamalarımız ve ön çalışmalarımız başlar. Profesyonel ekibimizle fikirlerimizi metin, fotoğraf, video ve grafik tasarımlara dönüştürerek, markanızı dijitalde en iyi şekilde yansıtırız. Stratejilerimizi, tasarımlarımızı ve video içeriklerimizi sizin için hazırladığımız iş sunumunda detaylı bir şekilde anlatırız. Sizden gelen geri bildirimlere dayanarak gerekli revizyonları yapar, son tasarımları ve stratejileri onayınıza sunarız. Daha sonra planladığımız stratejilerimizi bir bir hayata geçiririz. Her ay çalışmalarımızın sonuçlarını sizlere rapor olarak sunarız.

BERK MEDYA

İş Süreçlerimiz Nasıl İşler?

process arrow 1 1
process 1 101

Analiz

Mevcut dijital varlığınızı detaylı bir şekilde inceleyerek, markanızın dijital etkileşimini, varlığını ve performansını değerlendiririz.

process arrow 1 1
process 1 202

Yol Haritası

Markanıza özel stratejik bir plan oluşturur ve bir yol haritası çıkarırız. Bu plan, belirlenen hedeflere ulaşmak için kullanılacak stratejileri içerir.

process arrow 1 1
process 1 303

Uygulama

Uyguladığımız stratejilerin etkisini sürekli olarak analiz ederiz. Elde ettiğimiz verileri kullanarak, ilgili diğer araçlar ve tekniklerle optimizasyonları gerçekleştiririz.

process arrow 1 1
process 1 404

Raporlama

Gerçekleştirdiğimiz çalışmaların sonuçlarını detaylı raporlar halinde sizinle paylaşırız. Şeffaf raporlama ile markanıza özel stratejilerimizi sizinle paylaşırız.

TEKLİF TALEP FORMU