Markanızın geleceğini şekillendirmek bizim işimiz, hadi başlayalım!

10. Yılımıza Özel İndirim Fırsatlarından Yararlanın

Çalışma Saatleri: Pzt-Cuma: 09.00 – 18.00

 

Hemen Arayın

Ziyaret Edin

Grafik Tasarım Hizmeti

HİKAYENİZİ GÖRSEL HAFIZALARA KAZIYALIM

Grafik tasarım markanızı hem dijital hem geleneksel reklamcılıkta ortaya koyarken en önemli faktörlerden biridir. Alanında uzman, yaratıcı ve yenilikçi çözümler geliştiren kadromuzla profesyonel logo tasarımı, kurumsal kimlik tasarımı, katalog tasarımı, broşür tasarımı, billboard tasarımı gibi basılı ve dijital kapsamlı grafik tasarım hizmeti veriyoruz. Markanızın imajı için en uygun renkleri seçip sizler için en iyisini profesyonel ekibimizle tasarlıyoruz!

Marka hikayenizi en etkili şekilde yansıtarak, modern tasarım anlayışına uygun çalışmalarla firmanızı bir adım öteye taşıyoruz. Sunduğumuz aylık grafik tasarım paket içeriklerimizle ihtiyacınız olanı birlikte belirliyoruz.

Markanızın geleceğini şekillendirmek bizim işimiz, hadi başlayalım!

Detaylarla markanızı benzersiz kılıyoruz!

Trendlere uygun yenilikçi tasarımlar ile markanızı buluşturuyoruz.

Yaratıcı tasarımlarla marka hikayenizi etkiyici hale getiriyoruz.

Size özel özgün tasarımlarla sektördeki farkınızı ortaya koyuyoruz.

Marka hikayenizi yansıtan tasarımlar oluşturuyoruz.

Profesyonel ve tecrübeli ekip ile grafik tasarım desteği veriyoruz.

Logo Tasarımı

Markanızın özünü yansıtan benzersiz ve etkileyici logo tasarımlarıyla birlikte kurumsal kimliğinizi oluşturuyoruz. Renk paletinden tipografiye, marka imajınızı güçlendirecek tasarımları alanında uzman ekibimizle yapıyoruz.

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Markanızın özünü yansıtan benzersiz ve etkileyici logo tasarımlarıyla birlikte kurumsal kimliğinizi oluşturuyoruz. Renk paletinden tipografiye, marka imajınızı güçlendirecek tasarımları alanında uzman ekibimizle yapıyoruz.

Katalog & Dergi Tasarımları

Basılı yayınlarınız için çarpıcı ve etkileyici tasarımlar oluşturuyoruz. Dergi, bilbord ve afişlerinizle hedef kitlenize güçlü bir mesaj iletmek için görsel bir dil oluşturuyoruz.

Sosyal Medya Tasarımları

Sosyal medya platformlarında dikkat çekici reklam kampanyaları ve içerikler için özgün tasarımlar sunuyoruz. Hedef kitlenizin ilgisini çekmek ve marka bilinirliğinizi artırmak için görsel stratejiler geliştiriyoruz.

Slider ve Banner Tasarımı

Web sitenizin ana sayfasını ve içerik sayfalarını görsel açıdan zenginleştirmek için slider ve banner tasarımları yapıyoruz. Kullanıcıların ilgisini çekmek ve etkilemek adına dinamik ve estetik tasarımlarla sitenizi öne çıkarıyoruz.

Broşür Tasarımı

Etkileyici ve bilgi dolu broşürlerle markanızı tanıtmak için özel tasarımlar sunuyoruz. Ürün ve hizmetlerinizi anlatan, potansiyel müşterilerinize etkili bir izlenim bırakan broşürlerle işletmenizi bir adım öteye taşıyoruz

Neden Berk Medya?

Talepleriniz ve gerekli bilgilendirmeleriniz sonrasında sektör ve rakip analizi yapıyor, markanız için en doğru ve en etkili stratejileri belirliyoruz. Yol haritamızı sizlerin onayına sunduktan sonra adım adım sürdürülebilir, etkili ve etkin bir iş planı ile çalışmalarımızı bir bir hayata geçiriyoruz.

Daima en iyi ses ve görüntü kalitesinde hizmet sunabilmek için en yeni ve en güncel teknolojik ekipman parkıyla gerek kendi stüdyolarımızda gerekse yerinize kurduğumuz greenbox ve fotoğraf stüdyolarımızda hizmetler sunuyoruz.

İfade edilmek istenen mesajı, reklam yazarımız tarafından en doğru ve etkili biçimde yazdıktan sonra web sitesi, grafik tasarım, sosyal medya gibi çalışmalarımızda güncel tasarım trendlerinin ötesinde etkileyici tasarımlarla dikkatleri markanıza çekiyoruz.

Yılların vermiş olduğu deneyim, bilgi ve tecrübe ile kusursuz hizmet sunabilmek için alanlarında en az 8  yıllık deneyime sahip ekip arkadaşlarımızla reklam tanıtım hizmetleri sunuyoruz.

Tüm iş süreçlerimizi iş takip yazılımı ve google drive-dokümanlar gibi ileri teknolojiler ve profesyonel cihazlarla kusursuz biçimde anlık bilgilendirme ve raporlamalar ile sürdürüyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Markanızın dijital varlığını oluştururken alanlarında uzman profesyonel bir ekiple çalışmak oldukça önemlidir. Markanızı güçlendirmek, hedef kitlenize ulaşmak ve rekabet avantajı elde etmek istiyorsanız sektörde başarısını kanıtlamış bir reklam ajansı ile çalışmak zorundasınız.

Tanıtım ajansları, müşterilerinin marka bilinirliğini artırmak, ürün veya hizmetlerini tanıtmak ve hedef kitleleriyle etkileşim kurmak için çeşitli hizmetler sunarlar. Bu hizmetler arasında tanıtım filmleri, kurumsal kimliğinizi oluşturan logo, kartvizite kadar birçok dijital ve geleneksel reklam ihtiyaçlarınız yer alır.

Berk Medya olarak sektördeki on yıllık tecrübemizle ve profesyonel ekimizle markanızın dijital ve geleneksel tüm reklam işlerini üstün kaliteyle yürütüyoruz. Markanızı prodüksiyon, medya, uzaktan eğitim gibi dijital ve geleneksel tüm ihtiyaçlarını A-Z’ye karşılıyoruz.

 

İlk adım olarak markanızı ve hedeflerinizi anlamak için sizlerden detaylı görüşmeler yapar ve bir brief alırız. Ardından sektörünüzü, hedef kitlenizi ve rakiplerinizi analiz eder, markanızın güçlü ve zayıf yanlarını tespit ederiz.  Sonrasında stratejik planlamalarımız ve ön çalışmalarımız başlar. Profesyonel ekibimizle fikirlerimizi metin, fotoğraf, video ve grafik tasarımlara dönüştürerek, markanızı dijitalde en iyi şekilde yansıtırız. Stratejilerimizi, tasarımlarımızı ve video içeriklerimizi sizin için hazırladığımız iş sunumunda detaylı bir şekilde anlatırız. Sizden gelen geri bildirimlere dayanarak gerekli revizyonları yapar, son tasarımları ve stratejileri onayınıza sunarız. Daha sonra planladığımız stratejilerimizi bir bir hayata geçiririz. Her ay çalışmalarımızın sonuçlarını sizlere rapor olarak sunarız.

BERK MEDYA

İş Süreçlerimiz Nasıl İşler?

process arrow 1 1
process 1 101

Analiz

Mevcut dijital varlığınızı detaylı bir şekilde inceleyerek, markanızın dijital etkileşimini, varlığını ve performansını değerlendiririz.

process arrow 1 1
process 1 202

Yol Haritası

Markanıza özel stratejik bir plan oluşturur ve bir yol haritası çıkarırız. Bu plan, belirlenen hedeflere ulaşmak için kullanılacak stratejileri içerir.

process arrow 1 1
process 1 303

Uygulama

Uyguladığımız stratejilerin etkisini sürekli olarak analiz ederiz. Elde ettiğimiz verileri kullanarak, ilgili diğer araçlar ve tekniklerle optimizasyonları gerçekleştiririz.

process arrow 1 1
process 1 404

Raporlama

Gerçekleştirdiğimiz çalışmaların sonuçlarını detaylı raporlar halinde sizinle paylaşırız. Şeffaf raporlama ile markanıza özel stratejilerimizi sizinle paylaşırız.

TEKLİF TALEP FORMU