Markanızın geleceğini şekillendirmek bizim işimiz, hadi başlayalım!

10. Yılımıza Özel İndirim Fırsatlarından Yararlanın

Çalışma Saatleri: Pzt-Cuma: 09.00 – 18.00

 

Hemen Arayın

Ziyaret Edin

Fotoğraf Stüdyosu Kiralama

Ankara’da fotoğraf stüdyosu kiralama hizmetini Ankara tanıtım ajansı olarak Ankara’nın merkezi konumunda sunuyoruz. Fotoğraf stüdyolarımızda veya istediğiniz mekanda ürün fotoğraf çekimi stüdyo kurulum hizmeti, BERK MEDYA’da hizmetinizde. Ürün fotoğrafçılığı alanında uzmanlaşan deneyimli ekibimiz, en etkili fotoğraf çekim teknikleri ve en güncel teknolojilerle ürünlerinizin görünürlüğünü artırmakta çok istekli.

Berk Medya,  Ankara fotoğraf stüdyosu kiralama hizmetini de sağlıyor. Farklı renk perdeler, güçlü paraflash setleri ve softbox setleri, güncel teknolojilere sahip fotoğraf makinaları, ürün çekim sandalyesi, giyinme, dinlenme ve makyaj odası imkanları ile fotoğraf çekim stüdyosu kiralamasından faydalanabilirsiniz. 

Reklam ajansları da Berk Medya stüdyolarında farklı birçok video ve fotoğraf projeleri geliştirmektedir. Sizler de video ve fotoğraf çekiminiz için stüdyolarımızı ekip, ekipman, kurgu, montaj seçenekleriyle kiralayabilir ya da doğrudan tüm olanaklarımızla ürünleriniz için fotoğraf çekim hizmetini alabilirsiniz.

Berk Medya, Ankara reklam ajansı olarak ürün ve hizmetlerinizin ürün fotoğraf çekimlerini en uygun ürün fotoğraf çekim fiyatıyla sunmaya devam ediyor. Fotoğraf stüdyosu Ankara denildiğinde akla ilk gelen ürün çekim stüdyosu veya ürün fotoğraf çekim stüdyosu hizmetlerini uzman ekip ve profesyonel ekipman farkıyla sunuyoruz. 

Ankara Ajans olarak Berk Medya’da fotoğraf hizmetinde ürün fotoğraf çekim fiyatları konusu, istediğiniz mekanda veya stüdyolarımızda çektiğimiz ürünlere göre değişmektedir. Ayrıca çekim süresi, fotoğraf dekube işlemi uzun olan ışık yansıması olan ya da olmayan ürün veya ürün sayısı gibi birçok faktör fotoğraf çekim fiyatını belirlemektedir. Ürün fotoğrafçılığı, düğün ya da dış çekim fotoğrafçılığından farklıdır. Farklı ekipmanlar ve genelde farklı bir uzmanlık gerektirir. Bu noktada uzman ekibimiz ile en iyi fotoğraf hizmetini profesyonel ekip ve ekipman parkı ile yılların deneyimiyle sunuyoruz. Bu imkanlarla tanışmak üzere sizleri Berk Medya’ya bekliyoruz.

 

Yorumlar kapalı

TEKLİF TALEP FORMU