Markanızın geleceğini şekillendirmek bizim işimiz, hadi başlayalım!

10. Yılımıza Özel İndirim Fırsatlarından Yararlanın

Çalışma Saatleri: Pzt-Cuma: 09.00 – 18.00

 

Hemen Arayın

Ziyaret Edin

E-Ticaret Sitesi Fiyatları

Şimdi e-ticaret zamanı !

Dijitalleşen dünyada milyar dolar ticaret hacmine ulaşan e ticaret sektöründe yer almanız için uygun e-ticaret sitesi fiyatları ile sitenizi en etkili biçimde kuruyoruz.  Ankara reklam ajansı olarak reklam ajansları arasında Greenbox ve fotoğraf stüdyolarımız, grafik ve animasyon çalışmalarımızla farklı parça değil bütün hizmet sunuyoruz.

E-ticaret yazılımı sonrasındaki tüm ürün fotoğraf çekimi, tanıtıcı video içerik oluşturma ve dijital reklam planlamalarını tek noktada ve aynı çizgide tamamlıyoruz.

Ankara e ticaret yazılım sistemleri geliştiren firmalar arasında etkili reklam tanıtım çalışmaları yapmış olan tanıtım ajanslarını tercih etmeniz son derece önemlidir. Profesyonel kurumsal tasarım, güvenlik, hız, entegrasyon gibi birçok tercih nedeninizin olduğunu söyleyebiliriz. Ankara reklam ajansı olarak kuruluşunuzun kapasitesi ve ihtiyaçlarını en iyi doğru biçimde belirledikten sonra e ticaret web sitesi kurma işinize başlıyoruz.

e ticaret sitesi kurmak eskisi kadar zor değildir ancak işin uzmanları tarafından profesyonel arayüz tasarımı, yönetilebilir yönetim paneli ve SEO optimizasyonu ile yapımı oldukça önemlidir.  e ticaret sitesi kurulumu hızlı hizmet sunan profesyonel bir sunucuda sağlanmalıdır. Berk Medya olarak sadece e ticaret sitesi kurmuyoruz, e ticaret fotoğrafçılığı alanında profesyonel fotoğraf stüdyolarımız ile hizmet sunuyoruz. Ayrıca talebiniz ile yerinizde video ve fotoğraf çekim hizmeti de sağlıyoruz.

Fotoğraf çekim alanında e ticaret web tasarım fotoğrafçılığı ayrı bir alandır. Bu nedenle kurum/kuruluşların, ürün fotoğraf çekimlerinde öncelikle reklam tanıtım ajansının daha önce çekmiş olduğu ürün fotoğraflarını inceleyerek anlaşma yapmaları önemlidir. Stüdyolarımızda başarıya taşınmış bu kapsamda yüzlerce işi kurumsal web sayfamızın portfolyo bölümünden inceleyebilirsiniz.

Hazır e ticaret siteleri genelde zararlı yazılımlar içerebilmektedir. Bu durumun başlıca nedeni varez tema kullanımlarından kaynaklanmaktadır. Lisanslı temalar ile e ticaret siteleri kurmak çok önemlidir. Aksi takdirde sitenin size değil bu temaların içerisine zararlı kod ekleyen kişilere hizmet sunacağı unutulmamalıdır. E ticaret sitesi için fiyatı ucuz olsun düşüncesi ile tercih edilen varez temalar kurum/kuruluşa ciddi zararlar verebilmektedir. Kolay e ticaret sitesi veya hazır online satış sitesi tercihi yapılmadan önce kurum/kuruluşun ihtiyaçları ve talepleri belirlenmelidir. Aksi takdirde zaman ve para kaybı kaçınılmaz olacaktır.

İnternet satış sitesi kurma fiyatı, kuruluşunuzun taleplerine ve ihtiyaçlarınıza göre değişmektedir. e ticaret web sitesi fiyatları, aylık ödemeli e ticaret sitesi veya kuruluşunuza özel kurulum ile sınırsız yıl kullanım hizmetleri eşliğinde farklı şekilde sunuyoruz. Firmanın bütçesini aşan durumlarda aylık ödemeli e ticaret sitesi tercih edilmesi doğru bir yaklaşım olacaktır.

Firmanıza özel tasarım ile e ticaret sitesi oluşturmak, kurumsal kimliğinizin logonuza uygunluğu açısından oldukça önemlidir. Profesyonel e ticaret sitesi fiyatları bu kapsamda firmaya özel web tasarım hizmeti ve talep edilen pazaryeri entegrasyonlarına göre belirlenir. e ticaret sitesi fiyatları farklı özelliklere sahip e ticaret paketleri ile sunulmaktadır.

Yorumlar kapalı

TEKLİF TALEP FORMU