Markanızın geleceğini şekillendirmek bizim işimiz, hadi başlayalım!

10. Yılımıza Özel İndirim Fırsatlarından Yararlanın

Çalışma Saatleri: Pzt-Cuma: 09.00 – 18.00

 

Hemen Arayın

Ziyaret Edin

Ankara Sosyal Medya Ajansı

Ankara Sosyal Medya Ajansı Olarak Ürün Ve Hizmetlerinizi Grafik Tasarım, Video & Animasyon Çalışmalarıyla Yüzbinlere Etkili Biçimde Sunuyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi, kurumların/kuruluşların/ürünlerin/hizmetlerin görünürlüğünü artıran ve uzmanlık gerektiren bir alandır. Ankara sosyal medya ajansı olarak kurumsal sosyal medya yönetiminize talibiz. Alanlarında uzman grafik, animasyon, çekim, içerik editörü, metin yazarı ekibimizle kurum/kuruluş/ürün görünürlüğünüzü artırıyoruz. Ankara reklam ajansları arasında etkili, ayırt edici sosyal medya içerik üretimi hizmetini Greenbox stüdyolarımızda, farkındalık oluşturacak çekimlerle üretiyoruz.

Sosyal medya uzmanlığı, markanın/hizmetlerin/ürünlerin görünürlüğünü ve bilinirliğini artırmak adına tüm sosyal medya platformlarına içerik ve reklam planlaması yapılmasını içerir. Ancak içerik üretimi ve reklam planlama ekiplerinin farklı ellerden çıkması önemlidir. Kurumsal sosyal medya yönetimini, kurum/kuruluş bünyesinde bulunan ve işin uzmanı olmayan çalışanlar tarafından tarafından sağlamak doğru değildir. Etkili bir sosyal medya yönetimi ancak, grafik, video, fotoğraf, animasyon, çekim gibi uzmanlıkları içeren, etkili mesajlar üretebilen metin yazarları ile mümkündür. Etkili ve çarpıcı olmayan gereksiz bilgiler içeren reklamların etkisi yok denecek azdır. Tam bu noktada Berk Medya sosyal medya ajansı olarak, sosyal medya yönetiminin gerektirdiği tüm uzmanlıklara sahip ekibiyle en iyi hizmeti, en uygun fiyat ile sizlerle buluşturuyoruz.

Sosyal medya yönetimi fiyatları, kuruluşun aylık paylaşım sayısı, yerinde çekim sayısı, sponsorlu reklamlara göre farklılık göstermektedir. Ankara ajans olarak sponsorlu reklamlarınızı etkili biçimde analiz ederek yayımlıyor, ay sonunda size tüm süreci detaylı olarak raporluyoruz. Bir ay sonraki ayın planını ise mevcut ay içerisinde yapılan çalışma ilerleme verilerine göre planlıyoruz.

Instagram takipçi satın almak genelde istenmeyen bir durumdur. Instagram takipçiler genelde gerçek olmayan takipçilerden oluştuğu için birkaç gün sonra verilen ücretler boşa gitmektedir. Organik instagram takipçi elde etmek için etkili sosyal medya içerik üretimi yapmak en doğrusu ve olması gerekendir.  En iyi sosyal medya ajansları bu kapsamda kurumsal sosyal medya platformlarınıza organik takipçi kazandırmanın yollarını çok iyi bilmektedir.

Sosyal medya pazarlama konusunda sizlere önemli bilgiler aktarmak istiyoruz. Şöyle düşünün, bir broşür bastırdınız ve aynı saat içerisinde 10.000 kişiye nasıl ulaştırabilirsiniz. Sosyal medya danışmanı bu talebinizi ve daha fazlasını yerine getirebilir. Broşür sadece maliyetten öteye geçmemektedir. Güncel teknolojileri, yenilikleri takip ederek ve kullanarak kurumsallığınıza güç katabilirsiniz.

Instagram üzerinden satış, günümüzde e-ticaret sitelerinin artması ve internet kullanımıyla artmış ve oldukça etkili alışverişler yapılan bir mecra haline gelmiştir. Ancak bu platformlarda reklamların, mesajların kısa ve net olarak ilgi çekici olarak yayımlanması, satışın en önemli ayaklarından biridir. Bu nedenle sosyal medya pazarlama stratejilerini doğru ve etkili kullanmak ürün ve hizmetlerinizi en iyi biçimde sunabilmeniz için oldukça önemlidir.

Yorumlar kapalı

TEKLİF TALEP FORMU