Markanızın geleceğini şekillendirmek bizim işimiz, hadi başlayalım!

10. Yılımıza Özel İndirim Fırsatlarından Yararlanın

Çalışma Saatleri: Pzt-Cuma: 09.00 – 18.00

 

Hemen Arayın

Ziyaret Edin

Animasyon Film Yapımı Hizmeti

SIRADANIN ÇOK ÖTESİNDE, ETKİLİ ANLATIM

Animasyon, hareketli görüntüler yardımıyla görselleştirmeye verilen isimdir. Günümüzde markaların varlığını etkili ve doğru bir biçimde yansıtmak  için oldukça önemli bir yer kaplamaktadır. 2D animasyon iki boyutlu düzlemde hareketi kapsayan bir görselleştirmedir. 3D animasyon ise üç boyutlu düzlemde görselleştirme ve hareketlendirmeyi kapsar. 

Berk Medya olarak, 2D ve 3D animasyon film yapımı konusunda on yıllık tecrübemiz, profesyonel ekipmanlarımız ve uzman kadromuzla reklam tanıtım sektöründe fark yaratan çözümler üretiyoruz. Markanızın ihtiyacına yönelik olarak sizler için uygun olanı profesyonel ekibimizle tespit ediyoruz. Animasyon film/reklam hizmeti sunarken, 2D ve 3D modelleme teknolojileri ile markanızı eğlenceli, etkili ve akılda kalıcı bir şekilde yansıtıyoruz.

Animasyonun gücünü kullanarak, 2D ve 3D animasyon reklam, tanıtım ve eğitim projelerinizi etkili bir şekilde hayata geçiriyoruz.

Detaylarla markanızı benzersiz kılıyoruz!

Berk Medya olarak yaptığımız animasyonlarla, markanızı etkili bir şekilde görselleştirmek için özenle çalışıyoruz. Her detayı düşünerek oluşturulan animasyonlar, izleyiciye net bir anlatım sunar ve markanızın öne çıkmasını sağlar.

Kalite standartlarımızdan ödün vermeden, en üst düzeyde görsel ve işitsel öğelerle animasyonlar üretiyoruz. Profesyonel ekipmanlarımız ve 10 yıllık deneyimli ekibimizle kaliteli bir deneyim imkanı sağlıyoruz.

Potansiyel müşterilerinizi etkilemek ve markanızı akılda kalıcı kılmak için çarpıcı görsel ve kreatif konseptlerle animasyon hazırlıyoruz.

Bütçenize uygun çözümler sunarak, kaliteli animasyonlarla markanızın tanıtımını yapıyoruz.

Reklam Filmi

İzleyicilere markanızın hikayesini sürükleyici bir şekilde anlatırken, görsel olarak akılda kalıcı bir deneyim sunar. Animasyon reklam filmleri, markanızın dijital dünyada öne çıkmasını sağlayarak hedef kitlenizle güçlü bir bağ kurmanıza yardımcı olur.

Tanıtım Filmi

Animasyon tanıtım filmi, yaratıcı grafikler ve dinamik animasyonlar kullanarak markanızın ürünlerini veya hizmetlerini öne çıkaran etkileyici videolardır. Berk Medya olarak markanızı akılda kalıcı kılıyor ve dijital dünyada güçlü bir varlık oluşturmanızı sağlıyoruz.

Video Eğitim

Berk Medya olarak animasyon hizmetimiz altında markanızın veya kurumunuzun ihtiyacı olan video eğitim içeriklerini sizler için oluşturuyoruz.

Neden Berk Medya?

Talepleriniz ve gerekli bilgilendirmeleriniz sonrasında sektör ve rakip analizi yapıyor, markanız için en doğru ve en etkili stratejileri belirliyoruz. Yol haritamızı sizlerin onayına sunduktan sonra adım adım sürdürülebilir, etkili ve etkin bir iş planı ile çalışmalarımızı bir bir hayata geçiriyoruz.

Daima en iyi ses ve görüntü kalitesinde hizmet sunabilmek için en yeni ve en güncel teknolojik ekipman parkıyla gerek kendi stüdyolarımızda gerekse yerinize kurduğumuz greenbox ve fotoğraf stüdyolarımızda hizmetler sunuyoruz.

İfade edilmek istenen mesajı, reklam yazarımız tarafından en doğru ve etkili biçimde yazdıktan sonra web sitesi, grafik tasarım, sosyal medya gibi çalışmalarımızda güncel tasarım trendlerinin ötesinde etkileyici tasarımlarla dikkatleri markanıza çekiyoruz.

Yılların vermiş olduğu deneyim, bilgi ve tecrübe ile kusursuz hizmet sunabilmek için alanlarında en az 8  yıllık deneyime sahip ekip arkadaşlarımızla reklam tanıtım hizmetleri sunuyoruz.

Tüm iş süreçlerimizi iş takip yazılımı ve google drive-dokümanlar gibi ileri teknolojiler ve profesyonel cihazlarla kusursuz biçimde anlık bilgilendirme ve raporlamalar ile sürdürüyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Markanızın dijital varlığını oluştururken alanlarında uzman profesyonel bir ekiple çalışmak oldukça önemlidir. Markanızı güçlendirmek, hedef kitlenize ulaşmak ve rekabet avantajı elde etmek istiyorsanız sektörde başarısını kanıtlamış bir reklam ajansı ile çalışmak zorundasınız.

Tanıtım ajansları, müşterilerinin marka bilinirliğini artırmak, ürün veya hizmetlerini tanıtmak ve hedef kitleleriyle etkileşim kurmak için çeşitli hizmetler sunarlar. Bu hizmetler arasında tanıtım filmleri, kurumsal kimliğinizi oluşturan logo, kartvizite kadar birçok dijital ve geleneksel reklam ihtiyaçlarınız yer alır.

Berk Medya olarak sektördeki on yıllık tecrübemizle ve profesyonel ekimizle markanızın dijital ve geleneksel tüm reklam işlerini üstün kaliteyle yürütüyoruz. Markanızı prodüksiyon, medya, uzaktan eğitim gibi dijital ve geleneksel tüm ihtiyaçlarını A-Z’ye karşılıyoruz.

 

İlk adım olarak markanızı ve hedeflerinizi anlamak için sizlerden detaylı görüşmeler yapar ve bir brief alırız. Ardından sektörünüzü, hedef kitlenizi ve rakiplerinizi analiz eder, markanızın güçlü ve zayıf yanlarını tespit ederiz.  Sonrasında stratejik planlamalarımız ve ön çalışmalarımız başlar. Profesyonel ekibimizle fikirlerimizi metin, fotoğraf, video ve grafik tasarımlara dönüştürerek, markanızı dijitalde en iyi şekilde yansıtırız. Stratejilerimizi, tasarımlarımızı ve video içeriklerimizi sizin için hazırladığımız iş sunumunda detaylı bir şekilde anlatırız. Sizden gelen geri bildirimlere dayanarak gerekli revizyonları yapar, son tasarımları ve stratejileri onayınıza sunarız. Daha sonra planladığımız stratejilerimizi bir bir hayata geçiririz. Her ay çalışmalarımızın sonuçlarını sizlere rapor olarak sunarız.

BERK MEDYA

İş Süreçlerimiz Nasıl İşler?

process arrow 1 1
process 1 101

Analiz

Mevcut dijital varlığınızı detaylı bir şekilde inceleyerek, markanızın dijital etkileşimini, varlığını ve performansını değerlendiririz.

process arrow 1 1
process 1 202

Yol Haritası

Markanıza özel stratejik bir plan oluşturur ve bir yol haritası çıkarırız. Bu plan, belirlenen hedeflere ulaşmak için kullanılacak stratejileri içerir.

process arrow 1 1
process 1 303

Uygulama

Uyguladığımız stratejilerin etkisini sürekli olarak analiz ederiz. Elde ettiğimiz verileri kullanarak, ilgili diğer araçlar ve tekniklerle optimizasyonları gerçekleştiririz.

process arrow 1 1
process 1 404

Raporlama

Gerçekleştirdiğimiz çalışmaların sonuçlarını detaylı raporlar halinde sizinle paylaşırız. Şeffaf raporlama ile markanıza özel stratejilerimizi sizinle paylaşırız.

TEKLİF TALEP FORMU