Markanızın geleceğini şekillendirmek bizim işimiz, hadi başlayalım!

10. Yılımıza Özel İndirim Fırsatlarından Yararlanın

Çalışma Saatleri: Pzt-Cuma: 09.00 – 18.00

 

Hemen Arayın

Ziyaret Edin

3D Modelleme ve Görselleştirme Hizmeti

  • Anasayfa
  • 3D Modelleme ve Görselleştirme Hizmeti

HAYAL GÜCÜMÜZÜ DİJİTAL İMZANIZ İÇİN KULLANIYORUZ

3D Animasyon, nesnelerin ve karakterlerin sanal düzlemde üç boyutlu olarak oluşturulmasını içerir. Üstün teknoloji ve profesyonellik gerektiren bir alandır. Filmlerde, videolarda, tıp simülasyonlarında, mimari görselleştirmelerinde, mühendislik tasarımlarında, eğitim içeriklerinde ve daha birçok alanda kullanılır. Markanızı dijitalde en iyi ve dikkat çekici biçimde yansıtmak için oldukça önemlidir. 

Berk Medya olarak profesyonel kadromuzla, son teknoloji ekipmalarımızla, dikkat çekici ve yaratıcı görseller oluşturmayı sağlayan 3D modelleme teknolojisini kullanarak markanızı dijitalde çarpıcı biçimde görselleştirme hizmeti sağlıyoruz.Etkili bir 3D animasyon filmi için kullanılan donanım ve yazılım kalitesi oldukça yüksek olmalıdır. Berk Medya olarak son teknoloji ekipmanlarımızla, en iyi yazılımlarla ve profesyonel render makineleri ile  yüksek kalitede 3D animasyon filmleri geliştiriyoruz.  Yaratıcı ve özgün 3D tasarım çalışmaları yaparak markalaşma yolunda en önemli adımı atmanızı sağlıyoruz.

Son teknoloji programlar kullanarak mimari, ürün tasarımı ve fuar alanları için 3D tasarımı alanında profesyonel uzman kadromuzla yürütüyoruz.

Detaylarla markanızı benzersiz kılıyoruz!

Profesyonel ekibimizle etkili görselleştirme yapılır.

Alanlarının en iyilerinden oluşan uzman kadromuz yaratıcı bakış açıları ve sektördeki en güncel trendlere hakimiyeti ile fark yaratıyor.

Trend tasarım anlayışı animasyonlara uygulanarak verimli sonuçlar alınır.

Video Eğitim Animasyonu

Etkili ve etkin video eğitim içeriklerini alanlarında uzman metin yazarı, grafik, animasyoncu, seslendirmen ekibimizle hazırlıyoruz.

Reklam ve tanıtım animasyon filmi

Etkileyici animasyon reklam film yapım hizmetini alanlarında uzman metin yazarı, grafik, animasyoncu, seslendirmen ekibimizle hazırlıyoruz.

2D - 3D Animasyon

Talebinize ve ihtiyacınıza göre 2D veya 3D animasyon hizmeti sunuyoruz.

Neden Berk Medya?

Talepleriniz ve gerekli bilgilendirmeleriniz sonrasında sektör ve rakip analizi yapıyor, markanız için en doğru ve en etkili stratejileri belirliyoruz. Yol haritamızı sizlerin onayına sunduktan sonra adım adım sürdürülebilir, etkili ve etkin bir iş planı ile çalışmalarımızı bir bir hayata geçiriyoruz.

Daima en iyi ses ve görüntü kalitesinde hizmet sunabilmek için en yeni ve en güncel teknolojik ekipman parkıyla gerek kendi stüdyolarımızda gerekse yerinize kurduğumuz greenbox ve fotoğraf stüdyolarımızda hizmetler sunuyoruz.

İfade edilmek istenen mesajı, reklam yazarımız tarafından en doğru ve etkili biçimde yazdıktan sonra web sitesi, grafik tasarım, sosyal medya gibi çalışmalarımızda güncel tasarım trendlerinin ötesinde etkileyici tasarımlarla dikkatleri markanıza çekiyoruz.

Yılların vermiş olduğu deneyim, bilgi ve tecrübe ile kusursuz hizmet sunabilmek için alanlarında en az 8  yıllık deneyime sahip ekip arkadaşlarımızla reklam tanıtım hizmetleri sunuyoruz.

Tüm iş süreçlerimizi iş takip yazılımı ve google drive-dokümanlar gibi ileri teknolojiler ve profesyonel cihazlarla kusursuz biçimde anlık bilgilendirme ve raporlamalar ile sürdürüyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Markanızın dijital varlığını oluştururken alanlarında uzman profesyonel bir ekiple çalışmak oldukça önemlidir. Markanızı güçlendirmek, hedef kitlenize ulaşmak ve rekabet avantajı elde etmek istiyorsanız sektörde başarısını kanıtlamış bir reklam ajansı ile çalışmak zorundasınız.

Tanıtım ajansları, müşterilerinin marka bilinirliğini artırmak, ürün veya hizmetlerini tanıtmak ve hedef kitleleriyle etkileşim kurmak için çeşitli hizmetler sunarlar. Bu hizmetler arasında tanıtım filmleri, kurumsal kimliğinizi oluşturan logo, kartvizite kadar birçok dijital ve geleneksel reklam ihtiyaçlarınız yer alır.

Berk Medya olarak sektördeki on yıllık tecrübemizle ve profesyonel ekimizle markanızın dijital ve geleneksel tüm reklam işlerini üstün kaliteyle yürütüyoruz. Markanızı prodüksiyon, medya, uzaktan eğitim gibi dijital ve geleneksel tüm ihtiyaçlarını A-Z’ye karşılıyoruz.

 

İlk adım olarak markanızı ve hedeflerinizi anlamak için sizlerden detaylı görüşmeler yapar ve bir brief alırız. Ardından sektörünüzü, hedef kitlenizi ve rakiplerinizi analiz eder, markanızın güçlü ve zayıf yanlarını tespit ederiz.  Sonrasında stratejik planlamalarımız ve ön çalışmalarımız başlar. Profesyonel ekibimizle fikirlerimizi metin, fotoğraf, video ve grafik tasarımlara dönüştürerek, markanızı dijitalde en iyi şekilde yansıtırız. Stratejilerimizi, tasarımlarımızı ve video içeriklerimizi sizin için hazırladığımız iş sunumunda detaylı bir şekilde anlatırız. Sizden gelen geri bildirimlere dayanarak gerekli revizyonları yapar, son tasarımları ve stratejileri onayınıza sunarız. Daha sonra planladığımız stratejilerimizi bir bir hayata geçiririz. Her ay çalışmalarımızın sonuçlarını sizlere rapor olarak sunarız.

BERK MEDYA

İş Süreçlerimiz Nasıl İşler?

process arrow 1 1
process 1 101

Analiz

Mevcut dijital varlığınızı detaylı bir şekilde inceleyerek, markanızın dijital etkileşimini, varlığını ve performansını değerlendiririz.

process arrow 1 1
process 1 202

Yol Haritası

Markanıza özel stratejik bir plan oluşturur ve bir yol haritası çıkarırız. Bu plan, belirlenen hedeflere ulaşmak için kullanılacak stratejileri içerir.

process arrow 1 1
process 1 303

Uygulama

Uyguladığımız stratejilerin etkisini sürekli olarak analiz ederiz. Elde ettiğimiz verileri kullanarak, ilgili diğer araçlar ve tekniklerle optimizasyonları gerçekleştiririz.

process arrow 1 1
process 1 404

Raporlama

Gerçekleştirdiğimiz çalışmaların sonuçlarını detaylı raporlar halinde sizinle paylaşırız. Şeffaf raporlama ile markanıza özel stratejilerimizi sizinle paylaşırız.

TEKLİF TALEP FORMU