Berk Medya, deneyimli ekibi ve profesyonel ekipman parkı ile prodüksiyon, uzaktan eğitim, medya ve eğitim alanlarında en yeni iletişim ve bilgisayar teknolojilerini kullanarak müşterilerine dünya standartlarında çözümler sunmak ilkesiyle  her geçen gün başarılı çalışmalara imza atmaktadır. 17 kişilik ekibi ile Ar-Ge projeleri başta olmak üzere kendi yazılım altyapılarını geliştirmekte ve yönetmektedir.  Berk Medya tarafından geliştirilen uzaktan eğitim sistemi Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından teknolojik ürün belgesi olarak onay almıştır. Diğer yandan Berk Medya tarafından kurulan fotoğraf ve video stüdyoları bir çok ajansa profesyonel hizmet sunmakta olup akıllı tahta teknolojisi ile 10 farklı formatta teknolojik video eğitimler üretmektedir.  Reklam ve tanıtım alanında etkili çalışmalar üretmekte olup kurum ve kuruluşların uzaktan eğitim taleplerini video eğitimlerin oluşturulması ve geliştirdiği uzaktan eğitim yazılım sistemi ile birlikte bir arada sunmaktadır. Berk Medya İTÜ Vakfı , Mesvak Vakfı, Türk İnşaa, HYF Fuarcılık, Ankara Kuaför ve Güzellik Odası, Ankara Emlak Odası gibi bir çok partneri ile her geçen gün sunduğu hizmetlerin kalitesini ve kapsamını arttırma çabası içerisindedir.

Vizyonumuz:

Berk Medya, eğitim alanında, tüm sektörlerin temel ihtiyacı olan nitelikli işgücü sorununa kalıcı çözüm üretebilmek amacı ile teknolojik imkanlar kullanarak geliştirdiği yenilikçi bir yaklaşımla faaliyetlerini sürdürmektedir. Hedefi iş piyasası aktörlerini destekleyecek ve farkındalık yaratacak bir sistemin öncüsü olma bilinci ile varlığını korumaktır.  Sistemin sürdürülebilirliğini sağlamak ve ekonomik katma deger yaratmak temel ilkesidir. Reklam, tanıtım, yazılım alanlarında çalışmalarını profesyonel ekipman ve alanlarında uzman kadrosu ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Misyonumuz:

Berk Medya, geliştirdiği MYA hizmeti ile tüm faaliyetlerini nitelikli işgücü istihdamına katkı vermek üzere kurgulamıştır.  Sınav ve belgelendirme süreçlerine ilişkin olarak, ulusal yeterlilikler çerçevesinde tanımlı ilkeleri temel alarak geliştirmiş olduğu sistem çıkar çatışması yaratmayacak şekilde tarafsızlık ve gizlilik esaslarına uygun yürütülmektedir. Verdiği hizmetlerin kalite güvencesi, ilgili ulusal standartları takip ederek garanti altına almıştır.


 

Berk Medya’da çalışmak ister misiniz?
İş Başvuru Form İndir.
(İletişim : info@berkmedya.com.tr)